به گزارش تبریزمن، با خبر شدیم، از ساعت ۹ صبح امروز، حدود ۷۰ نفر از بازیکنان و کادر فنی تیم های پایه به همراه برخی از کارکنان سازمان ورزش شهرداری تبریز در اعتراض به دسته یکی شدن تیم ماشین سازی، در مقابل درب اصلی شورای شهر تجمع کرده بودند تا اعتراض خود را به گوش اعضاء شورا برسانند. پیش از این نیز، دو هفته قبل بازیکنان تیم های پایه و برخی از کارکنان باشگاه شهرداری و نیرو های خدماتی این باشگاه، با در دست داشتن بنری مقابل درب شورا ایستاده بودند.

حال بعد از گذشت دو هفته از آن ماجرا، دوباره شاهد تکرار اعتراضات هستیم. این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که شهردار کلانشهر تبریز، به عنوان مسئول ارشد و اعضاء شورای شهر مدتی است که تصمیم خود را در خصوص واگذاری امتیاز دسته یکی به تیم ماشین سازی را گرفته اند، ولی کارشکنی از سوی برخی عوامل اجرایی داخل باشگاه شهرداری که حتی دیگر به تصمیمات مدیرعامل باشگاه شهرداری نیز توجهی ندارند، با وجود اینکه مدیرعامل باشگاه و مسئولین سازمان ورزش شهرداری، طی مصاحبه های متعددی با سایت ها و خبرگزاری ها اعلام کرده اند که طبق دستور شهردار تبریز جای دو تیم تغییر پیدا کرده است.

با این حال احساس می شود منافع برخی از افراد به خطر می افتد که بعضی کارشکنی ها و اعتراضات همچنان ادامه دارد. طبق آخرین شنیده ها حراست سازمان ورزش شهرداری در اولین لحظه که از این تجمع با خبر می شود سریعا وارد عمل شده و از اعتراضات جلوگیری کرده و این تجمع ساعت ۱۰ پایان یافته و گفته می شود با افراد خاطی بر اساس قوانین برخورد خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :