به گزارش تبریزمن، نگاهی داریم به آخرین اخبار و و حواشی نقل و انتقالات فوتبال اروپا:

♦ به گزارش تلگراف، ژوزه مورینیو به دنبال به خدمت گرفتن خوزه کایخون بازیکن تیم ناپولی است، شانس چلسی برای جذب این بازیکن از دیگر تیم ها بیشتر است.

♦ به گزارش The Sun، تیم منچستر سیتی علاقه دارد بعد از فروش احتمالی ادین ژکو، گونزالو هیگواین مهاجم آرژانتینی تیم ناپولی را به خدمت بگیرد.

♦ به گزارش Daily Star، اگر بافه تیمبی گومیس این فصل به الاهلی بپیوندد، مسئولان سوانزی امانوئل آدبایور را از تاتنهام جانشین وی خواهند کرد.

♦ به گزارش Daily Star، جیمز مک کارتی از سران باشگاه اورتون خواسته که به وی اجازه جدایی دهند چرا که او پیشنهاد خوبی از تاتنهام دارد.

♦ به گزارش Daily Star، تیم بشیکتاش استانبول قصد دارد دنی ولبک مهاجم آرسنال را جانشین دمبا با کند که به چین رفته است.

♦ به گزارش Sunday Express، تیم تاتنهام هاتسپرز قصد دارد تا ۴۸ ساعت آینده انتقال سیدو براهینو مهاجم انگلیسی وست برومویچ را با مبلغ ۱۵ میلیون پوند تکمیل نماید.

♦ به گزارش  Sunday People، تیم منچستر یونایتد به رقابت برای به خدمت گرفتن جان استونز از اورتون وارد شده است. تیم چلسی به صورت جدی خواهان این بازیکن است.

♦ به گزارش The Daily Mail، لوئیز فن خال سرمربی شیاطین سرخ به بازیکنان تیم خود گفته است که آنخل دی ماریا وینگر آرژانتینی از این تیم جدا خواهد شد.

دی ماریا

♦ به گزارش Daily Star، تیم منچستر سیتی علاقه مند است کوین دی بروین هافبک تیم وولفسبورگ را با مبلغ مجموع ۵۳ میلیون پوند(۷۵ میلیون یورو) با قراردادی شش ساله به خدمت بگیرد.

♦ به گزارش  Sunday Mirror، تیم آرسنال با تئو ولکات مهاجم انگلیسی خود به توافق رسیده و قرارداد وی به مدت چهار سال با دستمزد هفتگی ۱۰۰هزار پوندی تمدید  خواهد شد.

رسانه های ایتالیا:

♦ به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، انتظار می رود تست های پزشکی استیون یووتیچ، مهاجم مونته نگرویی تیم منچسترسیتی برای پیوستن به اینتر روز سه شنبه صورت بگیرد.

♦ به گزارش Gianluca di Marzio، تیم اشتوتگارت آماده است تا مذاکرات خود را با داویده آستوری مدافع تیم کالیاری آغاز نماید. همچنین گفته می شود که تیم ناپولی در به خدمت گرفتن این بازیکن از رقیب آلمانی پیشی گرفته است.

♦ به گزارش  Corriere dello Sport، روبرتو مانچینی علاقه مند است شاگرد سابق خود در منچستر سیتی یعنی گائل کلیشی فرانسوی را برای اینتر میلان به خدمت بگیرد.

رسانه های اسپانیا:

♦ به گزارش Sport، فرانس هوک، دستیار لوئیز فن خال گفته که منچستر یونایتد به پدرو رودریگز علاقه دارد، اما اذعان داشت که جذب مهاجم بارسلونا بسیار سخت خواهد بود.

♦ به گزارش Marca، در جریان تور تابستانی رئال مادرید در چین، فلورنتینو پرز همه تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا سرخیو راموس را برای ماندن در باشگاه متقاعد کند.

♦ به گزارش AS، تیم رئال بتیس قصد دارد ایزت هایروویچ هافبک تیم وردربرمن را به خدمت بگیرد.

رسانه های آلمان:

♦ به گزارش اشپورت آینس، چیرو ایموبیله مهاجم ایتالیایی دورتموند پس از حضوری یک ساله در این تیم به سویا پیوست و اکنون این باشگاه آلمانی می خواهد مهاجمی دیگر را جایگزین او کند. گفته می شود دورتموندی ها برای این امر روبرتو سولدادو مهاجم اسپانیایی تاتنهام هاتسپرز را زیر نظر گرفته اند.

رسانه های فرانسه:

♦ به گزارش L’Equipe، تیم پاریس سن ژرمن مجبور است برای به خدمت گرفتن آنخل دی ماریا وینگر آرژانتینی منچستر یونایتد به این تیم مبلغ ۶۳ میلیون یورو را پرداخت کند.

♦ به گزارش RMC، تیم لورین قبول کرده که با مبلغ ۱۴ میلیون یورو جوردن آیو وینگر تیم خود را به استون ویلا انتقال دهد.

رسانه های دیگر کشورها:

♦ به گزارش روزنامه های خاورمیانه، رئال مادرید پیشنهاد رسمی ۱۲۰ میلیون یورویی پاریسن ژرمن برای کریستیانو رونالدو را رد کرده است.

رونالدو پاری سن ژرمن

♦ به گزارش beIN SPORT، تیم منچستر سیتی قصد دارد پپ گواردیولا را برای فصل آینده سرمربی خود کند. این سرمربی اسپانیایی قرارداد خود را با بایرن مونیخ تمدید نخواهد کرد تا به انگلستان برود.

♦به گزارش A Bola، تیم پورتو قصد دارد برنارد هافبک تهاجمی تیم شاختار دونتسک اوکراین را با ۱۷ میلیون یورو(۱۲ میلیون پوند) به خدمت بگیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :