مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه توانمندی های روستائی فرصت مناسبی برای معرفی قابلیت های زنان روستائی است.

به گزارش تبریزمن، سهیلا امیری روز چهارشنبه در بازدید از نمایشگاه توانمندی های روستائی آذرشهر در کتابخانه امام علی(ع) قاضی جهان این شهرستان افزود: روستاهای آذرشهر ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه اقتصادی دارد.

وی اظهار کرد: این نمایشگاه ها فرصتی برای شناساندن توانایی های روستاییان، عرضه و فروش محصولات، جذب سرمایه گذار و معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری، روستاهای نمونه، مشاهیر و افتخارات روستا، فرهنگ بومی، صنایع دستی و تولیدات فرهنگی روستاها دارد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه روستاها همیشه محل پویایی، تولید و حرکت و رونق اقتصادی است، اظهار داشت: براساس اقتصاد مقاومتی می توان از امکانات و قابلیت های روستایی بهره های فراوانی برد.

امیری با بیان اینکه بسیاری از ظرفیت های اقتصادی در مناطق روستایی واقع شده و باید از آن ها برای توسعه، تولید و اشتغال نهایت استفاده را کرد ادامه داد: از توان زنان به خصوص زنان روستایی باید برای حضور در عرصه کار و تولید استفاده کرد و زنان باید در نمایشگاه های مختلف شرکت کرده و تجارب لازم را برای تولید و کارآفرینی بیاموزند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :