به گزارش تبریزمن، حجت الاسلام احمد حمیدی در  دومین جلسه کارگروه حجاب و عفاف در سال جدید  که در معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز برگزار شد از برگزاری نمایشگاه مد و لباس اسلامی در سالجاری خبر داد.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه نمایشگاه مد و لباس اسلامی در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری در جهت حمایت از تولید ایرانی و همچنین ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب برگزار می‌شود، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مقوله‌هایی که باید در عصر حاضر و با وجود تهاجمات فرهنگی متعدد از سوی دشمنان اسلام به آن بپردازیم عفاف وحجاب است.

وی افزود: نمایشگاه یاد شده با هدف ایجاد ساختار مناسب برای ساماندهی طراحی، تولید و توزیع پوشاک اسلامی،‌ زمینه‌سازی برای کشف و یا ظهور استعدادها و خلاقیت‌های نو، مرتبط با پوشاک اسلامی ایرانی و توسعه صنعت پوشاک با ارایه الگوی اسلامی ایرانیا با همکاری نهادهای فرهنگی استان  برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز ضمن توجه جدی به ترویج فرهنگ عفاف وحجاب در میان کارکنان و پرسنل در سال ۹۴ ،نسبت به برنامه ریزی راهبردی در فضاهای عمومی شهری خصوصأ پارک ها و مساجد در راستای اشاعه فرهنگ غنی و اصیل اسلامی – ایرانی قدم بر می دارد و در کنا ر اقدامات آموزشی نظیر برگزاری کلاس ها و همایش ها و نشست ها ، نمایشگاه های مد لباس را در  جهت معرفی حجاب برتر و حجابی که اسلام آن را تعریف کرده است، در فرهنگسراها و پارک های بانوان برگزار خواهد نمود.

حمیدی با اشاره به اهتمام شهرداری کلانشهر تبریز در جهت مسائل فرهنگی و اجتماعی گفت: تلاش ما این است که بتوانیم به سهم خودمان درترویج وتوسعه فرهنگ عفاف وحجاب بهنتایج مطلوب دست یابیم و شاهد پیشرفت روزافزون حوزه فرهنگی شهرمان باشیم


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :