مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در جریان پنجاهمین نمایشگاه گردشگری برلین، با  رییس کمیته گردشگری سن پترزبورگ  دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش تبریزمن، رضا خلیلی در این دیدار با اشاره به این‌که تبریز به واسطه موقعیت جغرافیایی خود، از دوران قدیم، یکی از محورهای مهم ارتباطی ایران و روسیه بوده است، گفت: پیشینه تاریخی دو طرف می‌تواند زمینه توسعه همکاری‌های گردشگری را فراهم آورد.

وی اضافه کرد: سن‌پترزبورگ از شهرهای زیبا و نام‌آشنا برای ایرانیان است؛ بر همین اساس باید ساز و کار فعالیت تورهای گردشگری بین دو شهر، تقویت شود.

اکساندر مارتینوف، رییس کمیته گردشگری سن‌پترزبورگ  نیز در این دیدار، غرفه گردشگری تبریز در نمایشگاه بین‌المللی را پربار و جذاب خواند و افزود: خرسندیم که حضور تبریز در این نمایشگاه، به فرصت مهم آشنایی با این شهر زیبا تبدیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این آشنایی، مبدا ارزشمند و کارسازی برای همکاری‌های جدی و سفرهای متقابل بین تبریز و سن‌پترزبورگ باشد.

در پایان این دیدار، مجموعه‌ای مصور از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی تبریز توسط مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز به اکساندر مارتینوف اهدا شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :