مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز با اشاره به حضور تبریز در نمایشگاه بین المللی  گردشگری برلین خاطرنشان کرد: حضور در نمایشگاه برلین، نقطه عطفی در رویکردهای چشم‌انداز تبریز ۲۰۱۸خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، میراعتماد عمادی در حاشیه گشایش نمایشگاه اظهار داشت:  پنجاهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری برلین (ITB) با شرکت ١٨۵ کشور جهان آغاز به کار کرده و از این رو، زمینه ارزشمندی برای توسعه اهداف گردشگری تبریز فراهم آمده است.

مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از نمایشگاه برلین (ITB) به عنوان یکی از معتبرترین رویدادهای حوزه گردشگری یاد کرد و افزود: غرفه پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ٢٠١٨ میلادی، یکی از نقاط پر بازدید نمایشگاه ITB برلین است که به همت شهرداری کلان شهر تبریز و با مشارکت اداره کل روابط عمومی و بین الملل، سازمان زیباسازی و سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در یکی از فضاهای زیبای نمایشگاه بین المللی برلین بر پا شده است.

وی بر لزوم بهره‌گیری از فرصت حضور در نمایشگاه‌های معتبر ملی و بین‌المللی تاکید کرد و افزود: برنامه‌های گردشگری نیازمند توسعه ارتباطات بین‌شهری است؛ از این رو علاوه بر حضور در مناسبات اجتماعی و گردشگری، باید زمینه میزبانی نمایشگاه‌های تخصصی را نیز فراهم کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :