معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری همزمان نمایشگاه آثار برگزیده هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، علی محرمی روز شنبه گفت: در این نمایشگاه ۴۸ اثر عکس و پوستر از ۲۲ هنرمند کشوری با موضوع آزاد و مضامین مفهومی و اجتماعی به نمایش گذاشته می شود.
وی افزود: برای بهره مندی هنرمندان استان های دیگر از آثار ارائه شده در جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، امسال این آثار علاوه بر تهران به صورت گزینشی در ۲۰ استان کشور نیز به نمایش گذاشته می شود که استان آذربایجان شرقی نیز جزو این بیست استان است.
براساس این گزارش اعظم فاتحی، میثم امانی، فهیمه علوی نسب، عماد صالحی، نعیمه نعمیمایی، فرناز دمنابی اصل، فرزانه آذرهوش، زهرا خضایی، پیمان عصمتی، علیرضا نصرتی، نازی مرتاض خو، محمد صانعی، صابر رشیدزاده، یاسمین سبطی، ئاریز قادری، مریم فطورچیان، حجت مجرد، آیلا سادات هاشمی، مینا مختارزاده، احسان روح الامین، جاوید نیک پور و پیمان پوست دوزان هنرمندانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.
نمایشگاه یاد شده از نوزدهم تا بیست و چهارم بهمن ماه جاری در نگارخانه استاد یاسمی خانه فرهنگ تبریز برپا خواهد بود.
همچنین آیین افتتاح این نمایشگاه نوزدهم بهمن ماه جاری ساعت ۱۷٫۳۰ در محل نگارخانه استاد یاسمی و با حضور اصحاب فرهنگ و هنر برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :