معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت : نمایش ‘جایی در نا کجا آباد’ کاری از گروه نمایش ‘آینای تبریز’ به کارگردانی علیرضا کوشک ‎جلالی که از کتاب رابینسون کروزوئه اقتباس شده است، در مانهایم آلمان به روی صحنه می رود .

به گزارش تبریزمن، ‘علی محرمی’ روز پنجشنبه اظهار کرد: این نمایش به دعوت اداره فرهنگ شهر کلن آلمان و تئاتر ملی مانهایم روز های ششم، نهم و دهم دسامبر(۱۵، ۱۸ و ۲۰ آذرماه) در کشور آلمان به نمایش درمی آید.

وی افزود: این اثر تاکنون افزون بر ۶۰ اجرا در شهرهای تبریز ، تهران ،مشهد و اهواز داشته و با حضور موفق در جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان کار برگزیده مخاطبان مورد تقدیر قرار گرفته است .

محرمی گفت: این نمایش همچنین اوایل امسال در فستیوال بین المللی ‘ایتوس’ در آنکارای ترکیه، نظر مخاطبان و منتقدان جشنواره را جلب کرد و به عنوان سفیر صلح و دوستی ایران در رسانه ها از آن یاد شد.

علی فتوحی سرپرست گروه آینا با ابراز خرسندی از این اتفاق خوب و حمایت های صورت گرفته از طرف مدیران و مسئولان استان، گفت: تبریز ظرفیت بسیار خوبی در حوزه فرهنگ و هنر در عرصه های بین المللی دارد و فقط کافی است هنرمندان کمی مورد حمایت و تشویق قرار بگیرند.

در این نمایش سیروس مصطفی و علی فتوحی بازی می کنند و محمدعلی مناجاتی و هومن جلالی، طراح و دراماتورژ و عبدالحسین لاله به عنوان پژوهشگر و محقق در کنار گروه حضور دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :