در مراسمی با حضور قائم‌مقام سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، یعقوب نماینده به عنوان مدیرکل جدید فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌شرقی منصوب و از خدمات ۱۱ ساله محمدرضا سیابانی مدیرکل اسبق این اداره کل تقدیر شد.

به گزارش تبریزمن، ظهر امروز در مراسمی که با حضور قائم مقام سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برگزار شد یعقوب نماینده به عنوان مدیرکل جدید فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌شرقی معرفی و از خدمات ۱۱ ساله محمدرضا سیابانی مدیرکل اسبق این اداره کل تقدیر شد.

یعقوب نماینده مدیرکل جدید فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌شرقی  در این مراسم با تقدیر از حسن اعتماد صورت گرفته برای انتخاب ایشان به عنوان مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اظهار داشت: تاکنون به یمن وجود مدیران کاردان و مدبری در اداره کل فنی و حرفه‌ای استان شاهد تغییرات شگرف و چشمگیری در این استان بودیم.

نماینده ادامه داد: همواره به عنوان فرزند آذربایجان به خاطر فرهنگ کار و خوش فکری های هم وطنانم در این خطه از ایران اسلامی بالیده ام.وی اضافه کرد: مهندس سیابانی طی ۱۱ سال فعالیت توانست طرح‌های نو، بدیع و ارزنده ای برای استان به ارمغان آورده و عملکردی ملی داشته باشد نه استانی.

مدیرکل جدید فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: امیدوارم بتوانم با استفاده از همفکری و مشاوره مدیران سازمان و مدیران کل اسبق این اداره کل، در آذربایجان‌شرقی منشاء خدمات شایسته‌ای باشم.

در این مراسم محمدرضا سیابانی به عنوان مشاور رئیس سازمان فنی و حرفه ای و یعقوب نماینده به عنوان مدیر کل جدید فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌شرقی معرفی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :