بعداز خط خوردن آیلین پورخسروی از تیم ملی ووشو نمایندگان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی پیگیر دلایل خط خوردن پدیده نونهال ووشوی آذربایجان هستند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان و نونهالان ووشو کشورمان برگزار شد و از آذربایجان شرقی دختر ۱۱ ساله تبریزی به نام «آیلین پورخسروی» موفق به حضور در جمع ۱۱ نفر از برترین ووشوکاران جوان، نوجوان و نونهال کشور شد و به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد ولی در این اردو موفق نشد به جمع نفرات نهایی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی راه یابد.

«آیلین پورخسروی» پدیده نونهال ووشوی آذربایجان و شهر تبریز فقط ۱۱ سال دارد و در رده نونهالان در مسابقات انتخابی تیم ملی بین ۴ نفر برتر کشور قرار گرفته ولی موفق نشده به مسابقات جهانی راه یابد.

حالا بعداز خط خوردن این ورزشکار نونهال نمایندگان آذربایجان شرقی پیگیر دلایل این خط خوردن هستند. نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه اولین نماینده ای بوده که در این خصوص پیگیر موضوع است و به نظر می رسد قرار است پیگیری های جدی در این خصوص انجام شود.

ششمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان طی روزهای ۴ الی ۱۰ مهرماه به میزبانی بلغارستان و در شهر بورگاس برگزار خواهد شد و امروز نفرات اعزامی تیم ملی به این مسابقات مشخص خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :