خبرخوان
خداداد عزیزی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن؛

نمیتوانم سلامتی خودم را به خطر بندازم، استعفا میدهم و میروم/امیدوارم سهمیه این استان حفظ شود

خداداد عزیزیبه گزارش تبریزمن، “خداداد عزیزی” سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز، بعد از تساوی خانگی در مقابل گل گهر سیرجان، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن گفت: متأسفانه بازی خوبی را شاهد نبودیم. با وجود اینکه توانسته بودیم با گل از تیم میهمان پیش بیوفتیم ولی در نهایت به تساوی بسنده کردیم. چند موقعیت گلزنی دیگر هم داشتیم ولی بازیکنانمان نتوانستند آنها را گل کنند. دو تا گل خیلی بد خوردیم. از وقتی به این تیم آمدم، تمام نکات کلیدی را به بازیکنان گوشزد کرده ام، قبل از مسابقه نیز به بازیکنان گفتم که اگر اشتباه فردی و تیمی از ما رخ ندهد این گل گهر نمی تواند تا صبح هم به ما گل بزند.

وی ادامه داد: گل اولی که خوردیم می توانم بگویم که از بدشانسی من بود. چرا که توپ به تیر دروازه اثابت کرد و بعد از خوردن به پشت دروازه بان ما توپ وارد گل شد. ولی گل دوم اشتباه صد در صد مدافع ما بود که نتوانست توپ اول را دفع کند و در مرحله دوم با وجود اینکه توپ به بیرون از زمین می رفت روی بازیکن حریف خطا کرد و منجر به پنالتی و گل دوم تیم گل گهرسیرجان باشد.

سرمربی تیم شهرداری تبریز افزود: من فکر کنم یک جای کار ایراد دارد و به نظر من این ایراد هم از من و کادر فنی من است. به سرپرست تیم هم این موضوع را گفتم و من دیگر نمی توانم ادامه بدهم یعنی کشش ندارم و سلامتی خودم را بیشتر از هر چیزی دوست دارم. وقتی بازیکنان حرف من را متوجه نمی شوند برنامه هایی که در نظر داشتیم را انجام نمی دهند، شاید به یک شوک احتیاج دارند. من استعفای خودم را اعلام کردم، چون من و بازیکنان حرف همدیگر را نمی فهمیم. در این مدتی که آمده ام، همه گلهایی که خوردیم از روی اشتباهات فردی بازیکنان بود. همان اشتباه هایی که قبل از مسابقه در رختکن و جلسات فنی گوش زد میکردم.

وی اظهار داشت: به همین دلیل هم می روم و امیدوارم فرد دیگری که به جای من می آید بتواند در این دو بازی نود دقیقه ای که شانس بزرگی است از سهمیه این استان دفاع کند و تحولی در این تیم بوجود آورد. تصمیم من در مورد رفتن قطعی است و از تک تک هواداران معذرت خواهی می کنم.

 

————————————————–

پیاده روی شاگردان خداداد جواب نداد!/ فوتبال شهرداری در پلی آف سقوط / حفظ سهمیه دسته یک آذربایجان سخت تر شد

——————————————————

بازدید هیئت مدیره سازمان قطار شهری تبریز از پروژه

————————————————–


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط