به گزارش تبریزمن، خداداد عزیزی درباره دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و پارسه تهران اظهار داشت: بازیکنان شهرداری تبریز خوب بازی کردند و اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم شرایطمان بهتر می‌شد آن موقع بازی با فولاد حکم فینال را می‌گرفت.

سرمربی شهرداری تبریز افزود: البته جریان بازی طوری بود که می‌توانستیم پیروز شویم با این نتیجه کار سخت‌تر شد و قطعاً بازی مشکلی در یزد داریم.

وی درباره خودداری کردن بازیکن شهرداری تبریز برای خارج از شدن از زمین با وجود  آسیب‌دیدگی، تصریح کرد: وی با بازیکن حریف سربه‌سر شد و پزشک تیم هم گفت هنوز گیج است و هوشیاری کامل ندارد اما قبول نکرد و به بازی ادامه داد با این‌ حال سلامت بازیکن ما از هر چیزی مهم‌تر است.

عزیزی تأکید کرد: من خودم فوتبالیست بودم و دوست ندارم بازیکن در شرایط بد بازی کند چون ممکن است اتفاق بدی برایش بیافتد به همین خاطر من و داورها خواستیم بیرون بیاید اما نیامد با این‌ حال فکر می‌کنم تا آخر بازی هم گیج بود چون ضربه‌ مغزی خطرناک است.

ستاره پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: هر چند آفرین به غیرت و تعصب این بازیکن که دوست داشت بازی کند ولی فکر می‌کنم این تعصب در چنین حالتی به درد نمی‌خورد و ممکن است وضعیتش بدتر شود.

وی با ابراز مخالفت نسبت به تک گروهی شدن مسابقات لیگ یک، اظهار داشت: چنین تصمیمی اشتباه است هر روز نمی‌شود یک تصمیم جدید گرفت و باید هر کاری می‌کنند در اول فصل بکنند نه الآن که ۳ بازی مانده به‌ یک‌باره اعلام می‌کنند ۵ تیم سقوط می‌کند مگر قانون وجود ندارد.

عزیزی افزود: هر تیمی ۱۱ بازی در حال حاضر خارج از خانه انجام و خیلی از تیم‌ها برای این تعداد بازی پول مسافرت ندارند و اگر لیگ تک گروهی شود هر تیم باید ۱۹ بازی خارج از خانه انجام دهد و سؤال اینجا است تیمی‌هایی که برای ۱۱ باز پول ندارد چطور می‌تواند برای ۱۹ بازی هزینه کند، می‌دهد.

مهاجم سابق تیم ملی گفت: در کل دنیا معمولاً تعداد لیگ‌های برتر و لیگ‌های پایین برابر است اما در ایران الا همخوانی بین لیگ‌ها وجود ندارد و از طرفی هرروز یک مصوبه می‌آید مثلاً یک روز بازیکن خارجی ممنوع می‌شود فردا آزاد می‌شود.

سرمربی شهرداری تبریز با اشاره به مسائل غیرفوتبالی که در هفته آخر لیگ یک اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: همیشه چنین مسائلی هست ولی خوشبختانه فعلاً در تیم ما چنین موضوعی اتفاق نیفتاده است هرچند باشد هم بازیکن نمی‌آید که به من خبر بدهد بااین‌حال تلاش ما برای فوتبال سالم است.

وی در پاسخ به این سؤال که شهرداری در لیگ یک باقی می‌ماند، گفت: شرایط سختی وجود دارد و باید از بازی با فولاد یزد و گل گهر سیرجان ۴ امتیاز بگیریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :