به گزارش تبریزمن، اولین پیروزی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با امیر قلعه‌نویی با نتیجه ۲ بر صفر در هفته پایانی نیم فصل اول و در خانه استقلال اهواز رقم خورد؛ در دیداری که از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شده بود.

محمد رضا اخباری سنگربان اول سرخ پوشان در این دیدار نیز توانست با همراهی خط دفاعی و دیگر بازیکنان بار دیگر دروازه خود را بسته نگاه داشته و نهمین کلین شیت خود را ثبت کند.

همچنین تراکتورسازان هفته گذشته در تبریز، میزبان استقلال تهران بود که این بازی نیز با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و اخباری توانست هشتمین کلین شیت را در کارنامه خود درج کند.

همچنین از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های ملوان بندرانزلی و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان اولیویرا به پایان رسید.

دروازه بان ملی پوش و جوان سرخ پوشان که در ابتدای فصل برای سپری کردن خدمت سربازی به این تیم آمده است، نسبت به دروازه بان های سال های گذشته توانسته عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد و اعتماد کادر فنی و هواداران را به خود جلب کند.

اخباری در این بازی نیز توانست بار دیگر کلین شیت کند. اخباری برخلاف نتایج کسب شده تراکتورسازان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

اینبار سنگربان پرشور ها هر روز مطمئن تر از دیروز عمل می کند و با این روند می توان گفت نماینده سرخ پوشان آقای گل لیگ ایران بودند، حال تغییر پست داده و درون دروازه رکورد دار لیگ می شوند.

poster_mohammadreza_ekhbari_shad_94-6-27_800width

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :