رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه نوآوری در گلکاری رضایتمندی شهروندان را در پی داشته است گفت: در سال جاری تحول چشمگیری در زمینه فضای سبز تبریز رخ داد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز، شهرام دبیری روز شنبه در بازدید از این سازمان افزود: تداوم این رویکرد در فصول مختلف سال ضروری است.

وی با اشاره به اینکه فضای سبز شهر تبریز نسبت به سال گذشته شاهد پیشرفت چشمگیر بوده است، گفت: خرید گل از تولیدکنندگان محلی و فعال کردن گلخانه های داخلی از دیگر محورهای مهم قابل پیگیری در سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز است.

وی با اشاره به اینکه کاشت فشرده گل زیبایی خاصی به فضای سبز شهر تبریز بخشیده است، گفت: امسال تعداد گل های کاشته شده نسبت به سال گذشته در حدود یک سوم کاهش یافته اما با ارزیابی صحیح و دقت در کاشت شاهد جلوه زیباتر این گلکاری ها هستیم.

دبیری خاطر نشان کرد: تلاش سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز در زیباسازی سطح شهر می تواند شادابی و نشاط شهروندان و گردشگران را به ارمغان بیاورد.

کلانشهر تبریز با حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۳۲ پارک فعال بوده که این تعداد شامل ۴۵ پارک همسایه ای، ۵۲ پارک محله ای، ۲۵ پارک ناحیه ای، ۶ پارک منطقه ای و چهار پارک شهری است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :