زنگ مدیریت پسماند در مدرسه شهید یوسف باقری همزمان با روز اول مهر روز بازگشایی مدارس زنگ مدیریت پسماند توسط مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در مدرسه شهید یوسف باقری نواخته شد.

به گزارش تبریزمن، در اولین روز از سال تحصیلی طی مراسمی با حضور مدیر عامل این سازمان و معاون طرح و برنامه ریزی سازمان زنگ مدیریت پسماند در مدرسه شهید یوسف باقری نواخته شد.

 

علیرضا اصغری، مدیرعامل سازمان، در این مراسم، با تأکید بر ضرورت رعایت حقوق شهروندی و با اشاره به اهمیت پاکیزه نگه داشتن محیط شهری و حفظ محیط زیست ، گفت : شما دانش آموزان شهروندان کوچک و در واقع شهرداران کوچک شهرمان هستید و بیش از همه در برابر پاکیزگی شهر مسئول هستید و می بایست با رفتار منطقی خویش حقوق شهروندی را به دیگر شهروندان به ویژه خانواده و دوستان و آشنایان بیاموزید.

اصغری در خاتمه ضمن نواختن زنگ مدیریت پسماند و زنگ آغاز سال تحصیلی از درگاه خداوند موفقیت تمام دانش آموزان را در کلیه عرصه ها به ویژه عرصه علم و دانش خواستار شد.شایان ذکر است در ادامه این مراسم بسته های آموزش شهروندی در حوزه مدیریت پسماند در بین دانش آموزان این مدرسه توزیع گردید.

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :