معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: نوروز ۹۵ بهترین فرصت برای معرفی رویداد فرهنگی انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ است.
به گزارش تبریزمن، حجت‌الاسلام احمدحمیدی، امروز در جلسه هماهنگی استقبال از نوروز یادآور شد: نوروز امسال باید نسبت سال‌های گذشته متفاوت برگزار شود،چرا که رویدادی همچون تبریز ۲۰۱۸ را در پیش‌ رو داریم.

وی ادامه داد: در صورتی که شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های ذیربط هماهنگی لازم را با یکدیگر داشته باشند شهرداری تبریز ضمن اینکه می‌تواند میزبانی شایسته‌ای از گردشگران نوروزی داشته باشد می‌تواند در راستای معرفی رویداد تبریز ۲۰۱۸ و تبریز شهر جهانی بافت فرش فعالیت‌های لازم را انجام دهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، همچنین با اشاره به دستور شهردار کلانشهر تبریز مبنی بر همکاری همه مناطق شهرداری و سازمان های ذیربط برای استقبال از نوروز ۹۵، خاطرنشان کرد: با توجه به دستور شهردار تبریز برای برگزاری شایسته ویژه برنامه‌های نوروزی همه واحدهای ذیربط شهرداری تبریز آماده استقبال از مهمانان نوروزی سال ۹۵ باشند و از همه ظرفیت های شهرداری تبریز برای میزبانی شایسته استفاده کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :