سرپرست تیم فوتبال نونهالان گسترش فولاد از آماده سازی این تیم برای حضور قدرتمند در رقابت های لیگ استانی خبر داد.

به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، سید احمد اکرامی درخصوص شرایط آماده سازی تیم نونهالان گسترش فولاد گفت : در حال حاضر تیم نونهالان برای حضوری قدرتمند در مسابقات پیش رو لیگ استانی آماده می شود؛ با توجه به محدودیت سنی تعدادی از بازیکنان سال گذشته امسال هم در این تیم هستند و همراه با دیگر بازیکنان در مرحله اول مسابقات لیگ استانی که از روز ۲۱ ماه جاری آغاز می شود حضور خواهند داشت.

اکرامی در ادامه افزود : رقبای ما همان تیم های سال گذشته هستند که تغییراتی هم داشته اند اما ما به بازیکنان مان امیدواریم و گسترش فولاد در هر بازی به عنوان رقیبی سخت حاضر خواهد شد تا بتواند در این مسابقات موفق باشد.

اکرامی در رابطه با امکانات باشگاه در رده تیم های پایه نیز گفت : امکانات باشگاه گسترش فولاد در سطح قابل قبولی قرار دارد و ابزار ها و امکانات مورد نیاز در اختیارمان قرار گرفته است و تنها درخواست ما حضور بیش از پیش، مسئولان در تمرینات تیم های پایه است.

وی در ادامه با اشاره به استعداد های تیم نونهالان گسترش فولاد گفت : در حال حاضر  سه نماینده در تیم ملی نونهالان داریم و حتی دروازه بان تیم مان یکی از نفرات اصلی تیم ملی است و کاپیتان گسترش فولاد هم به همراه بازیکنان دیگر به اردوی تیم ملی دعوت می شوند و امسال هم بازیکنانی به تیم ملی و رده های بالا معرفی خواهیم کرد تا با توجه به نیاز ها این بازیکنان انتخاب شوند.

سرپرست تیم فوتبال نونهالان گسترش فولاد در رابطه با استعدادیابی این تیم نیز گفت : بازیکنان مختلف را در چند نوبت تست و بهترین ها را انتخاب می کنیم.

لازم به یادآوری ست، مسابقات فوتبال لیگ استانی گرامیداشت دولت ، ملت، همدلی و همزبانی، در  رده سنی نونهالان از ۲۱ مرداد ماه جاری آغاز می شود و تیم فوتبال نونهالان گسترش فولاد تبریز با تیم های راهیان عاشورا، ماشین سازی و مهدیه تبریز همگروه است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :