دو تیم تراکتورسازی و پیکان از ساعت ۱۸:۰۰ امروز در چارچوب دیداری بسیار حساس برای سرخپوشان در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتور به مصاف هم خواهند رفت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیرقلعه نوعی پس از کسب دو تساوی و دو امتیاز از دو بازی ابتدایی لیگ برتر شاهد فاصله گرفتن تیم هایی چون پرسپولیس و صدرنشینی آن ها می باشد که مشخصا برای باقی ماندن در کورس قهرمانی و کم کردن فاصله ۵ امتیازی فعلی به ۲ امتیاز، چاره ای جز برد در دیدار خانگی امروز برای سرخپوشان باقی نمی ماند.

هم اکنون ماشین سازی با ۵ امتیاز در بین تیم های استان بهترین عملکرد را داشته و گسترش فولاد و تراکتور نیز ۲ امتیازی هستند که البته تراکتور می تواند با برتری در دیدار امروز خود، مثل ماشین سازی ۵ امتیازی شود. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به ترکیب احتمالی سرخپوشان برای بازی با پیکان:

محمدرضا اخباری که دومین سال حضور خود در ترکیب تراکتور را سپری می کند، در حال حاضر دروازبان اصلی این تیم می باشد و مطمئنا در دیدار با پیکان نیز وظیفه حفاظت از دروازه تیم را بر عهده خواهد داشت.

در قلب خط دفاع با توجه به مصدومیت تازه رفع شده بنگر، حضور زوج هادی محمدی و خالد شفیعی حتمی به نظر می رسد، زوجی که هفته گذشته مقابل صنعت نفت نیز به بازی پرداختند و اجازه ندادند مهاجمان تیم آبادانی گلزنی کنند. محمد ابرانپوریان و سعید آقایی نیز همچون بازی های گذشته، به عنوان مدافعان کناری در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت.

در خط میانی با وجود بهبود مصدومیت سینا عشوری، احتمال می رود که مهدی کیانی با توجه به بازی های فوق العاده خود در دو هفته گذشته، همچنان به عنوان هافبک وسط اصلی تیم در ترکیب قرار بگیرد و شاید عشوری نیز به عنوان یار تعویضی در نیمه دوم وارد بازی شود.

سروش رفیعی و محمد ابراهیمی، هافبک های هجومی کناری تیم هستند که در هفته های گذشته عملکرد کاملا متفاوتی از خود به نمایش گذاشته اند. رفیعی برخلاف نیم فصل دوم سال گذشته، عملکرد ضعیفی در فصل جدید داشته و چیزی برای ارائه از خود نشان نداده است، اما ابراهیمی با انگیزه و تلاش مثال زدنی خود هم در کارهای هجومی و هم در کارهای دفاعی بسیار موثر ظاهر شده است.

جاسم کرار به عنوان مغز متفکر تیم و طراح اصلی حملات، در دو هفته گذشته در پست پشت مهاجم به کار گرفته شده و احتمالا این هفته نیز چنین خواهد بود. او در بازی مقابل صنعت نفت تلاش زیادی برای گشودن دروزاه این تیم کرد اما با بدشانسی به نتیجه نرسید.

فرزاد حاتمی و لوسیانو ادینهو در دو بازی قبلی مهاجمان تراکتورسازی بودند که عملکرد متوسطی را از خود به نمایش گذاشتند، با این حال به نظر می رسد باز هم این دو در ترکیب قرار خواهند گرفت، البته اخباری مبنی بر مصدومیت حاتمی نیز به گوش می رسد که در اینصورت می توان بازی با تک مهاجم و حضور بازیکنانی چون شهرام گودرزی و عشوری را در ترکیب متصور شد. در غیراینصورت و امکان بازی برای حاتمی، می توان ترکیب احتمالی تراکتور در بازی مقابل پیکان را اینچنین رسم کرد:

photo_2016-08-07_15-47-52


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :