سبزقبایان فوتبال آذربایجان با فراهم شدن شرایط بازی دو بازیکن جدید خود با ترکیبی بهبود یافته نسبت به هفته اول، در دربی آذربایجان رقابت خواهند کرد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: آندرانیک تیموریان و مانو فرناندز از بازیکنانی هستند که به احتمال زیاد تا ساعاتی دیگر و در مصاف با گسترش فولاد تبریز اولین بازی خود را برای ماشین سازی به انجام خواهند رساند.

مانو، دروازبان لالیگایی ماشین است که با سر و صدای زیادی به تبریز آمد، با توجه به گلی که هفته گذشته اسلامی روی اشتباه خود دریافت کرد، احتمال حضور این گلر اسپانیایی در ترکیب اصلی ماشین سازی افزایش می یابد.

بهمن کامل و هنریکه ادسون دو مدافع میانی تیم هستند که با بازی خوب و مطمئن خود در هفته گذشته، احتمالا امروز نیز وظیفه دور کردن توپ ها از نزدیکی دروازه ماشین سازی را به همراه یکدیگر خواهند داشت. مهدی پور و حبیب گردانی نیز احتمالا دو دفاع چپ و راست اصلی تیم می باشند.

در خط میانی اما یک تغییر بزرگ را شاهد خواهیم بود که آن حضور آندو تیموریان در ترکیب اصلی ماشین سازی برای اولین بار در این فصل خواهد بود. هفته گذشته نیز هادی کاها، هافبک گرجستانی تیم بازی بسیار هماهنگ و مسلطی را مقابل فولاد خوزستان به نمایش گذاشت و به نظر می رسد او نیز همچنان در ترکیب اصلی باقی بماند.

به این ترتیب احتمال می رود که هادی کاها و آندو تیموریان دو هافبک مرکزی تیم ماشین سازی را در این مسابقه تشکیل دهند.

اما نقطه قوت سبزقبایان در ترکیب خود، دو هافبک تهاجمی تیم هستند که هماهنگی بسیار خوبی با یکدیگر داشته و از انگیزه و قدرت جوانی بسیار بالایی برخوردارند. سامان نریمان جهان هفته گذشته یکی از دو گل ماشین سازی را به ثمر رساند و پیام صادقیان نیز با ارسال دو پاس گل مطمئنا از بهترین بازیکنان تیمش بود.

جلال رافخایی اما یکی دیگر از بازیکنان صاحب نام ماشین سازی است که هفته اول در ترکیب قرار نداشت اما به احتمال زیاد در بازی امروز به عنوان یار پشت مهاجم در زمین قرار گیرد، بازیکنی که اگر عملکردش حداقل مثل بازی هایش در ملوان باشد، می توان به او بسیار امیدوار بود.

در نهایت، امین قاسمی نژاد را می توان مهاجم نوک ماشین سازی در این دیدار دانست، بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ یک که در اولین بازی خود در لیگ برتر نیز موفق به گلزنی شد و احتمالا فصل خوبی پیش رو خواهد داشت.

z


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :