فراز کمالوند پس از ناکامی در کسب سه امتیاز در هفته اول فصل جدید مسابقات لیگ برتر، شاگردان خود را امروز برای یک دیدار دشوار آماده کرده است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم ماشین سازی و گسترش فولاد تا ساعاتی دیگر در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز و در چارچوب دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت تا اولین دربی فوتبال آذربایجان در فصل جدید را به انجام رسانند.

در ترکیب گسترش فولاد چند نام بزرگ به چشم می خورد که شاید از شاخص ترین آن ها، بتوان فرناندو دخسوس را نام برد، بهترین دروازبان فصل گذشته لیگ برتر که همراه با استقلال خوزستان به قهرمانی دست یافت اما در فصل نقل و انتقالات به تبریز آمد و با گسترش فولاد قراردی یک ساله امضا کرد که مدت این قرار داد طی روز های گذشته به سه سال افزایش یافت .

دخسوس در بازی هفته اول مقابل پیکان چندین خروج موفق داشت و در یکی دو صحنه نیز مقابل شوت های حریف به خوبی مقاومت کرد، مطمئنا در این هفته نیز او سنگربان اصلی تیم خواهد بود.

مرتضی اسدی و محسن حسینی در قلب خط دفاع گسترش فولاد نیز از هماهنگی خوبی برخوردار هستند و به نظر می رسد تا زمانی که مصدومیت محمد نصرتی رفع نشده، این زوج همچنان به کار خود ادامه خواهند داد. بابک حاتمی و محسن حمیدی نیز احتمالا مدافعان کناری گسترش در این مسابقه باشند.

مگنو باتیستا و نقی زاده نیز با توجه به بازی بدون اشتباه و خوبشان در هفته گذشته مقابل پیکان، احتمالا این دیدار را نیز با حضور در ترکیب اصلی پشت سر خواهند گذاشت. اما نقطه قوت گسترش فولاد همچون تیم رقیبش در بازی امروز، ماشین سازی، هافبک های تهاجمی اش می باشند.

محمدرضا خلعتبری و داریوش شجاعیان در گسترش فولاد و پیام صادقیان و سامان نریمان جهان در ماشین سازی با سرعت و تکنیک بالای خود مطمئنا بازی زیبایی را در دربی فوتبال آذربایجان به نمایش خواهند گذاشت. محمد امین درویشی نیز به عنوان هافبک تهاجمی تیم گسترش فولاد، از بازیکنان خوب این تیم به شمار می رود.

در نوک خط حمله نیز لوسیانو پریرا یا همان شیمبا، مترصد به ثمر رساندن اولین گل خود برای تیم جدیدش، گسترش فولاد می باشد، امری که در بازی هفته اول مقابل پیکان علی رغم تلاش زیادی که کرد، موفق به انجامش نشد.

zz


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :