شهردار تبریز با اشاره به این‌که ورزش، راهکار اصلی توسعه نشاط و سلامتی در شهر است، گفت: افتخارآفرینی ورزشکاران و مدال‌آوران شهرداری تبریز، نشان‌دهنده نقش مهم این نهاد خدمتگزار در زمینه ورزش قهرمانی است.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در دیدار با  تیم هنرهای رزمی شهرداری تبریز اعزامی به مسابقات جهانی بانکوک، خاطرنشان کرد: نگرش شهرداری به بحث ورزش، هر دو حوزه ورزش قهرمانی و همگانی را در برگرفته است.

شهردار تبریز اضافه کرد: موفقیت‌های ورزش قهرمانی شهرداری تبریز، عامل انگیزه‌آفرین برای توسعه ورزش در بطن شهر است، در کنار این موضوع، بحث ورزش همگانی، ضامن سلامتی و نشاط عمومی است.

4588

وی با اشاره به نقش شهرداری تبریز در تقویت زیرساخت‌های ورزشی گفت: بخش عمده‌ای از فرصت‌های ورزشی شهر تبریز، محصول اقدامات عمرانی شهرداری تبریز بوده و زمینه توزیع متناسب امکانات را در مناطق کم‌برخوردار فراهم آورده است.

شهین باهر، رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این جلسه،  ضمن تبریک موفقیت تیم اعزامی هنرهای رزمی شهرداری تبریز به بانکوک، حمایت از ورزش را یکی از وظایف شورا وشهرداری خواند و گفت: یکی از شاخصهای جوامع پویا، گسترش ورزش و ایجاد بستر سلامتی در جامعه است.

وی افزود: بر این اساس، شهرداری و شورای اسلامی شهر، در سال‌های اخیر اقدامات مهمی را در حمایت از ورزشکاران و توزیع امکانات ورزشی مورد توجه قرار داده‌اند.

گفتنی است مسابقات قهرمانی هنرهای رزمی با حضور ۱۷ کشور در بانکوک پایتخت تایلند برگزار شد که طی آن، تیم هنرهای رزمی شهرداری تبریز با ترکیب کریم صادق نام لاله، افشین یاری، محمد منافی مطلق، علی دانا ، رضا فرجی دیزج و امیر رضا باقری، در مجموع با کسب ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز به مقام سوم تیمی دست یافت.

سعید حاجی‌زاده، دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این مراسم حضور داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :