صادق پورحسین دعوت بیش از ۶۰ درصد بازیکنان تیم ملی جوانان از تهران را عامل عدم نتیجه گیری این تیم و ضعیف تیم های شهرستانی دانست.

به گزارش تبریزمن، صادق پورحسین مسئول آکادمی باشگاه تراکتورسازی تبریز در واکنش به عدم حضور هیچ کدام از بازیکنان این آکادمی در تیم ملی جوانان کشورمان به خبرنگار تبریزمن گفت: متاسفانه در حال حاضر نزدیک به ۱۰ نفر از اعضای تیم ملی جوانان کشور را فوتبالیست ها تهرانی تشکیل داده و حدود ۶۹ درصد بازیکنان را تشکیل داده اند. این موضوع در حالی اتفاق می افتد که شهرستان تهران در رقابت های کشوری هیچ تیمی در رده جوانان نداشته و معلوم نیست این بازیکنان بر چه اساسی دعوت شده اند.

وی ادامه داد: همین مسائل است که باعث ضعف و عدم نتیجه گیری تیم ها ملی جوانان و سایر تیم های شهرستانی شده است. بهتر است مسئولین فدراسیون فوتبال و کادرفنی تیم ملی در نگرش خود تغییراتی اساسی ایجاد کنند.

پورحسین در خاتمه از پیشرفت و ادامه حرکت رو به جلو در برنامه های آکادمی فوتبال تراکتورسازی با توجه به مصوبات هیئت مدیره و برنامه ریزی های انجام شده خبر داد.

گفتنیست لیست اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان امروز در سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت که در این لیست تنها نام دو بازیکن آذربایجان شرقی دیده می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :