به گزارش تبریزمن، پرویز مظلومی بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر تراکتورسازی درباره این دیدار گفت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. معتقدم که با وجود سرما و شرایط زمین بازی خوبی را دیدیم. البته ما به دنبال یک امتیاز نبودیم و به سه امتیاز نیاز داشتیم تا صدر جدول بمانیم. بازی به جز ۲۰ دقیقه اول در اختیار ما بود. ما سه موقعیت خیلی خوب گلزنی داشتیم و در نیمه دوم هم به دنبال گلزنی بودیم. حیف شد که این بازی گل نداشت. هر دو تیم تلاش خود را انجام دادند و به تراکتوری‌ها هم تبریک می‌گویم. از بازیکنانم به خاطر زحماتشان تشکر می‌کنم چون تلاش خود را کردند.

او در پاسخ به سوالی درباره داوری محسن قهرمانی بیان کرد: ایشان از داوران خوب ماست و قضاوت‌های خوبی همیشه انجام داده‌اند. امروز هم تلاش خود را کردند و به او خسته نباشید می‌گویم. یکی از داوران خوب ما امروز کنار رفت. در مورد قضاوت امروزش هم باید کارشناسان نظر بدهند.

وی در ادامه با اشاره به شرایط بازی، ادامه داد: در نیمه اول بازی تراکتور کمی ما را در منگنه گذاشته بود ولی در ادامه بازی را در دست گرفتیم و موقعیت‌های خوبی را به دست آوردیم. در نیمه دوم تراکتور خطری روی دروازه ما ایجاد نکرد و با توجه به شرایط روحی روانی تراکتور، این یک امتیاز برایشان با ارزش بود.

وی در پاسخ به سوالی درباره مصاف تراکتورسازی و استقلال در جام حذفی، عنوان کرد: ما امروز هم به دنبال سه امتیاز بودیم و این دومین بازی‌ای است که ما نتوانستیم در طول ۹۰ دقیقه گل بزنیم و از این جهت خیلی ناراحت هستیم. مطمئن باشید در بازی امروز به دنبال یک امتیاز نبودیم.

او افزود: ما چون در صدر جدول بودیم، این تساوی برای ما قابل قبول نبود. ما آمار خیلی خوبی در خارج از خانه داشته‌ایم و به دنبال پیروزی در این مسابقه بودیم.

مظلومی در پاسخ به سوالی درباره هدایت تراکتورسازی توسط قلعه‌نویی، عنوان کرد: هر مربی‌ای که به یک تیم می‌آید نیاز به زمان دارد. قلعه‌نویی با یک جلسه تمرین نمی‌توانست کاری کند. او بعد از مدتی می‌تواند کار خودش را انجام دهد. قلعه نویی همیشه به دنبال فوتبال تهاجمی است و امروز هم تهاجمی کار کرد. امیدوارم تراکتور با هدایت قلعه‌نویی از این وضعیت خارج شود.

سرمربی استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره عدم برخورد میان رحمتی و قلعه‌نویی گفت: ما با بازیکنان صحبت کرده‌ بودیم تا همه‌شان به سمت نیمکت تراکتور بروند اما مسائلی که بین دو نفر وجود دارد شخصی است و به من ارتباطی ندارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :