تراکتوری ها در هفته های اتی دوبار باید میزبان ابی های پایتخت باشند . استقلال تهران با عملکرد خوب فوق العاده رحمتی، مهربانی های داوران و علی الخصوص خوش شانسی های مختص پرویز مظلومی در صدر جدول لیگ حضور دارند.

پرشور ها با توجه رده کنونی تراکتور در جدول که دهم می باشد خوب میدانند تنها جام در دسترس و سهمیه اسیا همین جام حذفی است.

تنها خواسته هوادران تراکتور از تونی اولیویرا در قبال حمایت از او با توجه به عملکرد ضعیف در این فصل ،شکست استقلال و راهی شدن به فینال و فتح این جام می باشد.

تونی یکبار با تراکتور موفق به فتح این جام شده است. نیمه نهایی با فولاد که او دقیقا دو روز قبل تیم را تحویل گرفت و عملکرد خیلی خوب تراکتور در ان بازی باعث شد با تک گل دقیقه ۸۱ سعید دقیقی تراکتوری ها فولاد صدرنشین ان روز ها را شکست داده و راهی فینال شوند.

و اینک تونی امیدوار است با شکست استقلال و راهی شدن به فینالُ فتح جام حذفی محبوبیت خود در تبریز را حفظ کرده و جواب حمایت هواداران را بخوبی پاسخ بدهد.

البته در این میان، حضور هواداران تراکتورسازی در بازی های خانگی نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. آنها می توانند با حضور پرتعداد و تشویق های پرشور خود یار دوازدهم سرخ پوشان در آن دیدار باشند و با آمدنشان روحیه و انرژی مضاعفی به بازیکنان و کادر فنی منتقل کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :