تیم های سرخپوش فوتبال کشورمان در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر مصاف حساسی را پشت سر خواهند گذاشت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۶:۲۰ روز جمعه سوم مهرماه از سری رقابت های هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در دیداری حساس رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

شاگردان تونی الیویرا که پس از برد روحیه بخش مقابل صبای قم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، در شرایط خوبی به سر می برند، امیدوار هستند تا با کسب یک سه امتیاز شیرین خانگی و در مقابل دیدگان هواداران خود، هم باعث آشتی آنان با استادیوم یادگار امام شده و هم موقعیت خود در جدول رده بندی را بهبود بخشند.

با این حال صحبت های تونی در کنفرانس پیش از بازی با پرسپولیس کمی از امید و انگیزه هواداران کاسته است. پیرمرد پرتغالی با اشاره به اینکه کارهای مهم تری در پرتغال دارد و پس از بازی با پرسپولیس راهی خانه خواهد شد، تردید ها را در خصوص آینده نیمکت تیم افزایش داد.

با این وجود سرخپوشان فوتبال آذربایجان برای حضور دوباره در جمع مدعیان و قرار گرفتن در کورس قهرمانی به حداکثر امتیازات ممکن از دیدار روز جمعه و نیز هفته های آینده نیازمندند که در این مسیر با مشکلات عدیده ای چون آینده نیمکت تیم و نیز آینده بازیکنان سرباز مواجه می باشند.

در سمت مقابل، پرسپولیسی ها نیز وضعیت به مراتب بدتری در جدول رده بندی داشته و زیر فشار زیادی قرار گرفته اند. کسب تنها ۴ امتیاز از شش بازی گذشته باعث لرزش شدید نیمکت سرخ های پایتخت شده و برانکو هر لحظه نگران اخراج از سمت خود می باشد.

هر چند بازی های زیبای پرسپولیس باعث حمایت هواداران این تیم از کادرفنی و بازیکنان گردیده اما نتایج ضعیف در صورتی که به این ترتیب همچنان ادامه داشته باشند، باعث بوجود آمدن وضعیت بحرانی دیگری در این باشگاه خواهند شد.

حال باید دید دیدار دو تیم پرطرفدار کشورمان در هفته هفتم رقابت ها به میزبانی تراکتورسازی چه نتیجه ای در بر داشته و این نتیجه در نهایت به ضرر کدام سرمربی و تیم خواهد بود…

w7_football_Pleague_y94_tractor&perspolice_800with


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :