تیم دبیری تبریز برای تکرار برد پر گل خود در هفته اول رقابت های لیگ برتر مقابل شهروند ساری، میزبان این تیم خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، دو تیم دبیری تبریز و شهروند ساری از ساعت ۱۶ فردا (سه شنبه ) در استادیوم علوم پزشکی شهر تبریز اولین بازی خود را در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال به انجام خواهند رساند.

سرخپوشان فوتسال آذربایجان که پس از نمایش عملکردی پر فراز و نشیب و سینوسی در مقاطع ابتدایی فصل، در هفته های پایانی موفق شدند فاصله امتیازی خود با صدرنشینان را جبران کرده و در جمع ۴ تیم قرار دارند، برای حفظ فرم خوب خود، میزبان شهروند رتبه دهمی خواهند بود.

شهروندی ها در حالی قرار است مقابل تبریزی ها قرار بگیرند که با خیل محروم و مصدوم مواجه اند و نمی توانند از تمام توان خود برای حضور در آوردگاه تبریز استفاده کنند.

سید جواد منتظر و محمدرضا کرد بدلیل سه اخطاره بودن و سعید بلباسی بدلیل مصدومیت نمی توانند برای ساروی ها به میدان بروند. همچنین امیرحسین رسولی نیز بدلیل سرماخوردگی شدید در آخرین تمرین شهروند پیش از اعزام به تبریز غایب بود و این بازیکن نیز به احتمال فراوان قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

در سوی دیگر میدان نیز جواد اصغری مقدم سرمربی دبیری تبریز شرایطی مشابه ابطحی دارد. بازیکنان تأثیرگذاری چون دی کاروالیو (دروازه بان) و فرهاد فخیم (کاپیتان و آقای گل فعلی لیگ) بعلت سه اخطاره بودن و بهروز جعفری یکی از تأثیرگذارترین چهره های آذری ها از غائبین دبیری در این دیدار خواهند بود.

دبیری

در کنار این ها جدایی محمد وزیرزاده و وحید شفیعی از دبیری و پیوستن شان به تیم های یاسین پیشرو قم و مقاومت البرز نیز مزید بر علت شده است تا تبریزی ها نیز همچون شهروند نتوانند با تمام قوا پای به میدان بگذارند. البته پیوستن پیکاپئوی برزیلی در نیم فصل به دبیری می تواند اندکی از دغدغه های تبریزی ها بکاهد.

افشین دبیری، مالک باشگاه دبیری تبریز در خصوص این دیدار گفته است: وی در مورد بازی پیش روی تیمش مقابل شهروند ساری در آغاز دور برگشت لیگ برتر فوتسال هم بیان کرد: در بازی دور رفت تیم ما توانست تیم ساری را در مقابل هوادارانش شکست دهد اما نباید به هیچ عنوان این تیم را دست کم بگیریم و با در نظر گرفتن این فاکتور که شهروند از تیم‌های قدیمی فوتسال کشور است و از فوتسال شناخت بسیار خوبی دارند، بازی سختی خواهیم داشت. من فکر می‌کنم شروع خوبی در آغاز این رقابت‌ها خواهیم داشت و امیدوارم بازیکنانمان با ازائه یک بازی خوب نتیجه تمرینات و زحمات خود را در این بازی بگیرند و با بردهای شیرین بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.

حال باید دید که شاگردان جواد اصغری مقدم توانایی ادامه روند پیروزی های خود را مقابل تیم دهم جدولی شهروند ساری خواهند داشت یا اینکه بار دیگر میان آن ها و مدعیان قهرمانی فاصله خواهد افتاد…


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :