به گزارش تبریزمن، بیست و یکمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا در ووهان چین از امروز آغاز شد که در رقابت‌های ۴۰۰ متر بخش مردان سجاد هاشمی آهنگری به همراه مهدی زمانی دیگر نماینده کشورمان موفق شدند جواز حضور در فینال این رقابت‌ها را کسب کنند.

هاشمی دونده تبریزی کشورمان در دور مقدماتی این رقابت‌ها و در شرایطی که بدون سیدبندی قرعه کشی شده بود، با بدشانسی در گروه مرگ قرار گرفت و درحالی که هر ۴ نفر برتر آسیا در این گروه حضور داشتند، اما عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و با ثبت رکورد ۴۶/۵۰ ثانیه به مرحله فینال صعود کرد. مهدی زمانی دیگر نماینده کشورمان نیز زمان ۴۷/۰۸ ثانیه را به ثبت رساند.

فینال ماده دوی ۴۰۰ متر مسابقات قهرمانی آسیا در ووهان چین برگزار شد و دو دونده ایران در مسابقه نهایی به مصاف حریفانی از هند، بحرین، عربستان، قطر و دو دونده ژاپنی رفتند. سجاد هاشمی با زمان۴۶:۶۲ در جایگاه ششم قرار گرفت و مهدی زمانی هم با ۴۷:۰۱ هشتم شد.

سجاد هاشمی آهنگری که رکورددار دوهای ۴۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر امدادی کشورمان است و سابقه حضور در المپیک ۲۰۱۲ لندن، قهرمانی جوانان آسیا و همچنین قهرمانی ارتش‌های جهان را در کارنامه خود دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :