به گزارش تبریزمن، “احمد امیرکامدار” هافبک وسط ۲۷ ساله سیاه جامگان  ظهر امروز و  با حضور در محل ستاد باشگاه ذوب آهن برای مدت یک فصل ونیم به جمع شاگردان گل محمدی پیوست وی که سابقه بازی در تیم تراکتورسازی وتیم های ملی جوانان وامید را در پرونده دارد در مصاحبه  خود اظهار داشت:فصل گذشته تحت شرایط خاصی به تیم سیاه جامگان پیوستم وچون متاسفانه علیرغم قول هایی که دادند  به هیچ یک از وعده هاشان عمل نکردند ترجیح دادم که به تیم و باشگاه بزرگ ذوب آهن بیایم.

0000000000000333 (1)

 وی  در ادامه ضمن بیان اینکه پوشید لباس تیم ذوب آهن مایه افتخار م است گفت:من در ابتدای فصل نیز با مسئولان محترم ذوب آهن پیرامون پیوستن با این تیم مذاکراتی داشتم وباید خیلی زودتر از این  این تصمیم را می گرفتم و خدا را شکر می کنم که در حال حاضر در این مجموعه منظم وقدرتمند هستم وامیدوارم که بتوانم  همراه با بقیه اعضا تیم هر سه جام پیش رو را برای این باشگاه بزرگ به ارمغان بیاوریم و افتخاراتشان را از اینکه هست بیشتر کنیم.

وی در ارتباط با تیم ذوب آهن گفت:تیم ذوب آهن در همه پستها بازیکنان بزرگی دارد و من یکی از دلایلی که این  تیم  را انتخاب کردم بازیکنان فهیم و جو بسیار خوبیکه بر این تیم حاکم است بودو حس کردم که می توانم در این تیم به راحتی فوتبال بازی کنم وآنچه در توان دارم برای کمک به این تیم به کار گیرم.

وی در ارتباط با سرمربی   تیم ذوب آهن بیان اظهار داشت :سابقه کار با آقا یحیی را نداشتم ولی آنچه دیدم و شنیدم ایشان مربی بسیار بزرگی هستند به خصوص به لحاظ شخصیتی بسیار بزرگ وقابل احترامند و افتخاری است برای من که به لحاظ فنی هم شاگردی ایشان را بکنم.

بازیکن اسبق تیمهای سیاه جامگان وتراکتور سازی تبریز در پایان تصریح کرد: در ارتباط با مدیرعامل باشگاه ذوب آهن آقای آذری باید بگویم می دانم که ایشان هم اصالتاً تبریزی هستند واینکه این باشگاه به این بزرگی را به این خوبی اداره می کنند نشان از این دارد که مدیری توامند هستندو اینهم مایه افتخار من است .

احمد کامدار هافبک سابق تیم تراکتورسازی که به همراه رسول خطیبی به سیاه جامگان رفته بود، به دلیل مشکلاتی که در پرداختی ها وجود داشت، ادامه کار در این تیم برایش سخت شده و به همین دلیل تصمیم به جدایی از سیاه جامگان گرفت.

بازیکن سابق سیاه جامگان در آخرین گفتگوی خود قبل از پیوستن به ذوب آهن، در خصوص این که آیا پیشنهادی از سوی تبریزی ها به او داده شده یا نه، گفت: هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه تراکتورسازی به من نشده و افرادی در اطراف تیم هستند که دوست ندارند من به تراکتور برگردم و امیدوارم این تیم با هواداران پرشورش همواره موفق شود.

گفتنی است؛ احمد امیر کامدار صبح دیروز با گرفتن رضایت نامه از باشگاه سیاه جامگان جدا شد.

همچنین، با توجه به جدایی اکبر صادقی از جمع ذوبی ها آنها به دنبال استخدام یک هافبک دفاعی بودند که گزینه مورد نظر آنها احمد کامدار بود و بعد از توافق نهایی با این بازیکن و پس از دریافت رضایتنامه از سیاه جامگان به اردوی ذوب آهن اضافه شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :