معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از انتخاب هتل پارس «ائل‌گلی» تبریز توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به عنوان برگزیده برتر ملی در صنعت گردشگری خبر داد.

به گزارش تبریزمن، احمد حمزه‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در آیین گرامیداشت روز جهانی گردشگری و تجلیل از فعالان صنعت گردشگری در بخش مدیریت هتلداری از اسماعیل جامعی‌اسکویی مدیر هتل پارس ائل‌گلی تبریز به عنوان برگزیده برتر ملی تجلیل شد.

خبرگزاری فارس: هتل پارس ائل‌گلی تبریز به عنوان هتل برگزیده ملی انتخاب شد

وی افزود: آیین تجلیل از فعالان صنعت گردشگری با حضور دکتر مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در راستای گرامیداشت پنجم مهرماه روز جهانی گردشگری برگزار شد.

حمزه‌زاده انتخاب مدیر هتل پارس ائل‌گلی تبریز را به پاس همراهی و اهتمام شایسته و عملکرد درخشان این مرکز اقامتی پر سابقه در حوزه صنعت گردشگری دانست و اظهار امیدواری کرد تا دیگر مجموعه‌های گردشگری نیز با تلاش و همت روز افزون گام‌های جدی و موثر در ارتقای سطح کیفی خدمات خود برداشته و زمینه کسب عناوین برگزیده ملی را برای خود فراهم نمایند.

در این مراسم که با هدف تجلیل از  فعالین برگزیده بخش‌های مختلف گردشگری کشور برگزار شد هتل ائل‌گلی تبریز در بخش مدیریت هتل داری به نمایندگی از استان اذربایجان شرقی به عنوان هتل برتر ملی انتخاب شد.

لازم به یادآوری است هتل ۵ ستاره ائل گلی تبریز در مساحتی بالغ بر ۳۷ هزار متر مربع و زیر بنای ۲۸ هزار متر مربع در ۱۷ طبقه در سال ۱۳۸۰ به بهره‌برداری رسید.

لزوم پیگیری جذب اعتبارات ماده ۱۸۰ از سوی مسئولان نمایندگی شهرستان­‌های اداره کل میراث فرهنگی

بهروز عمرانی مشاور عالی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی گفت: این جلسه برای پیگیری فعالیت‌های انجام شده پیرامون هسته‌های کلیدی سند تدبیر و توسعه توسط ادارات و نمایندگی­‌های شهرستان‌های اداره کل برگزار شد و در آن ارائه گزارش‌­های دوره‌ای و قابل استناد با ساختارهای موجود توسط ادارات و نمایندگی‌ها از روند اجرای سند تدبیر و توسعه گردشگری در شهرستان­ها و پیگیری جذب اعتبارات ماده ۱۸۰ از فرمانداری­‌ها مورد تاکید قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به پرونده در حال تکمیل ثبت جهانی ارسباران گفت: برای اهداف سند تدبیر و توسعه گردشگری استان ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران در اولویت کاری اداره کل قرار دارد و باید عزم جدی برای انجام و نهایی شدن این رویداد مهم توسط مجموعه شهرستان‌های ذی‌ربط صورت پذیرد.

عمرانی افزود: در حال حاضر تهیه پرونده جهانی مراحل نهایی تدوین و ترجمه خود را می‌گذراند و ظرف هفته آتی اتمام خواهد یافت.

به نقل از خبرگزاری فارس، عمرانی خاطرنشان کرد: تمام اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در نمایندگی‌های اداره کل در شهرستان‌ها بر اساس اهداف سند تدبیر و توسعه گردشگری صورت خواهد گرفت و مسئولان نمایندگی‌ها که دبیر ستاد سند تدبیر و توسعه شهرستان­‌ها هستند موظف شده‌اند تا به صورت مداوم با ساختار تعریف شده در جداول پایش از روند انجام امور به ستاد گزارش ماهانه ارائه کنند تا تجمیع این گزارش‌ها در جلسات شورای برنامه‌ریزی استان ارائه شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :