سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز گفت: باوجود همه مشکلات کارمان را باقدرت دنبال می‌کنیم و از همان ابتدا نیز هدفمان با توجه به بودجه و توانایی‌های تیم، صرفاً حضوری آبرومندانه در لیگ برتر بود

بهزاد افرادی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، درباره دیدار پیش روی تیم بسکتبال شهرداری تبریز برابر دانشگاه آزاد اظهار داشت: ما قبلاً هم با دانشگاه آزاد بازی کرده‌ایم و شناخت کاملی از این تیم مدعی داریم. امیدوارم بازی خوبی برابر آن‌ها ارائه دهیم و نتیجه قابل قبولی به دست آوریم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز افزود: ما شاید در هفته‌های گذشته کمی ازنظر بردوباخت نتایج خوبی نگرفته بودیم اما نمی‌شود گفت تیم بدی هستیم چراکه به‌جز ۳-۲ بازی، در بقیه موارد باخته‌ای‌مان با اختلاف کمی بوده است. از طرفی تیم ما خیلی دیر بسته شد و فکر می‌کنم بین تیم‌های لیگ برتر بیش‌ترین بازیکن بومی و زیر ۲۰ سال را در ترکیب داریم.

وی با اشاره به بهبود نتایج این تیم در هفته‌های گذشته تأکید کرد: برخی از بازیکنان ما فقط ۱۸-۱۹ سال سن دارند و اولین بار است در چنین مسابقاتی شرکت می‌کنند برای همین زمان برد تا نفرات جوان با باتجربه‌ترها هماهنگ شوند و بتوانند کنار آن‌ها بازی کنند.

افرادی افزود: همه این نفرات جوان سال گذشته در لیگ یک عضو تیم بودند اما در آنجا هم خیلی کم بازی می‌کردند و اکثراً روی نیمکت بودند ولی بااین‌حال امسال به‌تدریج آن‌ها را وارد ترکیب اصلی کردیم و اتفاقاً نتیجه خوبی هم دادند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز تصریح کرد: باوجود همه مشکلات کارمان را باقدرت دنبال می‌کنیم و از همان ابتدا نیز هدفمان با توجه به بودجه و توانایی‌های تیم، صرفاً حضوری آبرومندانه در لیگ برتر بود اما امیدوارم برای سال‌های بعد وضعیت بهتری داشته باشیم.

وی درباره وضعیت رشته بسکتبال در استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: استعدادهای خوبی در بسکتبال تبریز وجود دارند و کلاً منطقه آذربایجان ازنظر فیزیکی برای ورزشی مانند بسکتبال پتانسیل بالایی دارد و در کنار آن، امکانات سخت‌افزاری و تأسیسات ورزشی هم در شهر تبریز به حد کافی وجود دارد و اگر مسئولان و مدیران ورزش حمایت بیش‌تری از آن کنند، قطعاً بسکتبال تبریز آینده خوبی خواهد داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :