به گزارش تبریزمن، “حبیب کلاشی” سرپرست تیم فوتسال دبیری تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص بازیکنان جذب شده به این تیم اظهار داشت: یک دروازه بان برزیلی، آقایان افشین سپه، محمد وزیر زاده، علیرضا عسگری و چند بازیکن از تیم امید را به تیم اضافه کرده ایم. در مجموع ۱۶ بازیکن قرارداد خود را امضاء کرده اند. اسکلت فصل گذشته تیم دبیری حفظ و به نوعی تیم تقویت شده است. هر چند هدفگذاری باشگاه قرار گرفتن در بین چهار تیم اول جدول است، اما می‌توانم عنوان کنم که تیم دبیری از مدعیان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور در این فصل است.

وی در خصوص زمان آغاز تمرینات و شرایط فعلی تیم برای بازی فردا ادامه داد: تمرینات خود را از برج سه آغاز کرده ایم. طبق برنامه ای که داشتیم، اردوی ۱۰ روزه ای در نوشهر شمال برپا شد که بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز برزیلی آقای کارلوس کارهای بدنسازی را انجام دادند. شرایط خیلی خوبی دارم ولی بهروز جعفری مصدوم است و به بازی روز جمعه نخواهد رسید و افشین سپه نیز محروم می باشد. تیم فوتسال دبیری تبریز در نخستین بازی خود در لیگ برتر فوتسال کشور یک بازی سخت برابر تیم شهروند ساری داشته و به دنبال جبران شکست فصل گذشته خود برابر این تیم است.

وی گفت: تیم دبیری تمرینات منظمی را در یک ماه گذشته زیر نظر جواد اصغری‌مقدم داشته و در بازی دوستانه‌ای که داشت آثار کارهای تاکتیکی در این تیم مشهود بود و امیدوارم این تیم بتواند در ساری برابر شهروند و تماشاگرانش نتیجه مطلوبی را کسب کند.

کلاشی در خصوص تیم های مدعی لیگ امسال تصریح کرد: خوشبختانه امثال اکثر بازیکنان ملی پوش و باتجربه در تیم ها پخش شده اند و شاهد یک رقابت حساس و دیدنی خواهیم بود. به نظر من تیم تأسیسات دریایی که وحید شمسایی را هم در اختیار دارد و مس سونگون از مدعیان اصلی قهرمانی خواهند بود.

وی ادامه داد: تیم دبیری یکی از ریشه دار ترین تیم های فوتسال است که امسال نیز در لیگ برتر حضور خواهد داشت. فکر کنم دبیری اولین تیمی بود که از آذربایجان شرقی در فوتسال لیگ برتری شد. هواداران فوتسال دوست استان نیز حامی این تیم هستند، امیدوارم امسال نیز همانند سال گذشته حمایت خود را از این تیم نشان دهند ما نیز قول می دهیم که ناکامی های سال گذشته تکرار نشود چرا که امسال تیم منسجم تر و منظمی داریم. انشالله بتوانیم با سرمربی گری جواد اصغری مقدم مقامی در شأن این استان کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :