به گزارش تبریزمن، سعید رمضانی در مورد دیدار روز پنجشنبه سیاه‌جامگان و گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: گسترش فولاد تیم خوبی است که در زمین خودش خطرناک بازی می‌کند، اما با این شرایط فقط دنبال این هستیم تا از بازی خارج از خانه مقابل این تیم نتیجه مطلوب بگیریم. به همین خاطر قرار شد تا صبح فردا به تبریز برویم و یک جلسه تمرین هم در این شهر برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا منظورش از نتیجه مطلوب کسب تساوی در تبریز است، خاطرنشان کرد: ما در هیچ دیداری برای تساوی به زمین نمی‌رویم، بلکه هدف‌مان ارائه یک بازی هجومی و زیباست که در کنارش بتوانیم نتیجه هم بگیریم.

مدیر تیم فوتبال سیاه‌جامگان در خصوص تقابل رسول خطیبی با تیم سابقش و اینکه آیا این مسئله روی کار سیاه‌جامگان تأثیری دارد یا خیر، گفت: خطیبی آذری است و سابقه حضور در گسترش فولاد را هم دارد، اما الان تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا تیم سیاه‌جامگان موفق شود.

به نقل از سایت رسمی باشگاه سیاه جامگان ابومسلم، رمضانی درباره شرایط مالی باشگاه سیاه‌جامگان هم عنوان کرد: خوشبختانه باشگاه تا امروز به تعهدات مالی‌اش عمل کرده و روز گذشته هم پاداش پیروزی مقابل نفت به حساب بازیکنان واریز شد تا پیش از بازی با گسترش فولاد از نظر روحی شرایط خوبی پیدا کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :