فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به حمایت های آل سعود از جریانات تکفیری در منطقه گفت: هدف اصلی برخی کشورهای دست نشانده ی منطقه، نابودی تشیع و جمهوری اسلامی به عنوان حامی جریان ناب محمدی(ص) است.

به گزارش تبریزمن، سردار سرتیپ پاسدار غلام عسگر کریمیان، در یادواره ی گرامیداشت ۱۲۰ شهید شهرک امام(ره) تبریز اظهار داشت: تدابیر داهیانه ی مقام معظم رهبری و اقتدار فرزندان ایران اسلامی باعث شده که امروز عملیات مقابله با جریانات تکفیری نه در مرزهای ایران بلکه به فاصله ی ۲۰۰۰ کیلومتری از مرزهای جغرافیایی صورت بگیرد.

وی یادآور شد: همانها که با حمایت از جریانات تکفیری سعی در راه اندازی جنگ های نیابتی علیه ایران داشتند امروز با ناامنی در مرزهای خود دست به گریبان بوده اما ایران اسلامی در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.

سردار کریمیان با اشاره به سابقه ی تاریخی دشمنی غرب به سرکردگی امریکا با مردم ایران گفت: از ۱۵ خرداد ۴۲ که جرقه ی انقلاب اسلامی زده شد امریکا توان خود را برای مقابله با آن گذاشت تا از شاه ملعون بعنوان حامی منافع وی در منطقه حمایت کند.

به گفته وی، در مرحله ی نخست، اولویت امریکا جلوگیری از “وقوع” انقلاب اسلامی بود که این هدف آنها در بهمن ۵۷ نقش بر آب گردید

سردار کریمیان، ممانعت از “تثبیت” انقلاب را مرحله ی دوم تقابل امریکا با انقلاب ایران خواند و اظهار داشت: در این مرحله نیز با حضور همه جانبه ی مردم و رهبری داهیانه ی حضرت امام(ره) نقش بر آب شد.

فرمانده سپاه عاشورا “تحریف” انقلاب را مرحله ی دیگر رویارویی امریکا با انقلاب ایران خواند و افزود: تحریک جریانات قومی و مذهبی در چهارگوشه ی ایران و آلوده کردن اندیشه های ناب اسلامی با تفکرات چپ و ملی گرایی و لیبرالیستی، در همین راستا صورت گرفت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بحث صدور انقلاب از سوی حضرت امام(ره) دشمنان را به وحشت انداخت و جنگ تحمیلی هم با هدف “مهار” انقلاب آغاز شد گفت: در همان ابتدای جنگ ۱۵ هزار کیلومتر مربع از اراضی ایران زیر شنی تانک های بعثی قرار گرفت و صدام اعلام کرد که تا یک هفته ی دیگر در تهران کنفرانس مطبوعاتی برقرار می کند!

وی غیرت دینی و انقلابی مردم به ویژه جوانان ایران زمین را عامل شکست دشمن و غلط درآمدن برآوردهای آنان دانست و گفت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران در سایه ی همین حضور همه جانبه و با بصیرت مردم و پشتیبانی از ولایت فقیه به دست آمده است.

سردار کریمیان با اشاره به اینکه ۴۴ کشور از رژیم بعث در جنگ نیابتی علیه ایران حمایت کردند یادآور شد: بعد از هشت سال دفاع مقدس، نظام اسلامی در طولانی ترین رویارویی نظامی قرن پیروز و سربلند بیرون آمد.

وی با اشاره به تحریک برخی کشورهای منطقه از سوی اربابان غربی جهت رویارویی مجدد با ایران گفت: حضور کارشناسان نظامی ما در ۲۰۰۰ کیلومتر ورای مرزهای جغرافیایی نشان از اقتدار بی چون و چرای جمهوری اسلامی در سطح بین المللی دارد.

سردار کریمیان با تاکید بر اینکه جریانات تکفیری مانند داعش با حمایت آل سعود فقط برای نابودی تشیع ساخته شده است گفت: حمایت کشورهای منطقه ای از این جریان بر کسی پوشیده نیست اما اقتدار ایران اسلامی باعث شده در وسط خاورمیانه ی پر از جنگ و ناامنی، به جزیره ی ثبات بدل شویم.

فرمانده سپاه عاشورا “جنگ نرم” را مرحله ی دیگر توطئه های امریکا علیه ایران اعلام کرد و یادآور شد: بدلیل غفلت مسئولان در حوزه ی فرهنگی خسارات زیادی به بار آمد و نتیجه ی آن وقوع فتنه ی ۸۸ بود که آن هم با حضور آگانه و با بصیرت مردم در حماسه ی ۹ دی نقش بر آب شد.

وی با اشاره به تبلیغات دشمن برای تطهیر خود و مظلوم نمایی در برابر مردم ایران هشدار داد: تا وقتیکه روحیه ی استکبراستیزی در وجود مردم ایران وجود داشته باشد، امریکا دست از توطئه و خیانت علیه نظام اسلامی بر نخواهد داشت.

سردار کریمیان در ادامه ی سخنان خود با بیان اینکه امریکا در مرحله ی آخر اقدامات خود علیه ایران دو راه جنگ یا مذاکره را در پیش داشت گفت: گزارش ۱۶ بندی نهادهای امنیتی امریکا به رئیس جمهور این کشور با اشاره به اینکه هرگز نمی توان نظام اسلامی را با حملات نظامی از پای درآورد، تنها راه پیروزی بر این کشور را “عملیات دیپلماسی” عنوان کرده اند.

وی با بیان اینکه غرب و امریکا برای راضی شدن ایران به مذاکره به التماس افتادند اظهار داشت: با اقدامات اخیر امریکا که برخلاف مفاد صریح برجام صورت گرفته، فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص عدم اعتماد به شیطان بزرگ مجددا به اثبات رسید.

فرمانده سپاه عاشورا، “عملیات نفوذ” را آخرین حربه ی امریکا برای تضعیف نظام اسلامی عنوان کرده و گفت: با نزدیک شدن به انتخابات دشمن تلاش می کند با نفوذ به مراکز تصمیم گیری اقتدار بازدارندگی ایران اسلامی را از هم فرو بریزد

وی از مردم خواست با حضور همه جانبه در انتخابات اسفندماه، ضمن جریان شناسی تهدیدات نظام اسلامی به کسانی رای دهند که ضامن اقتدار و تداوم نظام اسلامی خواهند بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :