تیم تراکتورسازی تبریز در دور چهارم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا میزبان تیمی از ازبکستان است.

به گزارش تبریزمن، دور چهارم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا تیم تراکتورسازی تبریز روز ۱۸ فروردین در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز میزبان تیم پاختاکور ازبکستان است.

تراکتورسازی تبریز در سه بازی برگزار شده است در این رقابت‌ها، برابر الجزیره امارات در هر دو بازی رفت و برگشت به برتری دست یافته و در ازبکستان برابر پاختاکور مغلوب شده است تا با ۶ امتیاز در صدر گروه قرار داشته باشد.

تراکتورسازی برای تداوم صدرنشینی خود و صعود به مرحله بعدی به مصاف تیم ازبکستانی می‌رود.

* طلسم‌شکنی تراکتورسازی

تیم تراکتورسازی تاکنون سه بار سابقه بازی با تیم‌های ازبکستانی را دارد که در هر سه بازی مغلوب شده است. سرخپوشان تبریزی سال گذشته در حالی در ازبکستان دو بر یک مغلوب نسف قارشی شدند که نیمه اول با گل ادینهو پیش بودند.

در بازی برگشت نیز تراکتورسازی باز هم با گل مهدی کیانی از نسف قارشی پیش افتادند و سه بار نیز تیرک دروازه حریف آسیای میانه خود را به لرزه درآوردند. اما در نهایت باز هم این بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ واگذار کردند.

در دور سوم لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا در فصل جاری تیم تراکتورسازی در ازبکستان با یک گل مغلوب پاختاکور شد. حالا در بازی برگشت تراکتورسازان به دنبال پیروزی در این بازی حساس هستند تا هم انتقام شکست‌های قبلی خود از ازبک‌ها را گرفته و هم شانس صعود خود در گروه را افرایش دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :