بازیکن تیم فوتسال دبیری گفت: تیم ما در شرایط خوبی است و با تمرینات خوبی که در طول هفته داشتیم آماده مصاف با تیم تاسیسات دریایی هستیم ولی تیم حریف از تیم های خوب و اصلی ترین مدعی قهرمانی لیگ امسال است.

به گزارش تبریزمن، علیرضا عسگری بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در مورد بازی با تأسیسات دریایی در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت: مقابل تأسیسات بازی سختی را خواهیم داشت ولی باانگیزه و توانی که بازیکنان ما دارند می‌توانند این تیم را شکست دهند ولی باید با دقت و قدرت بالایی بازی کنیم.

وی افزود: تیم ما در شرایط خوبی است و با تمرینات خوبی که در طول هفته داشتیم آماده مصاف با تیم تأسیسات دریایی هستیم ولی تیم حریف از تیم‌های خوب واصلی‌ترین مدعی قهرمانی لیگ امسال است و با این وضعیت انتظار داریم بازی سختی را داشته باشیم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: تیم تأسیسات با توجه به اینکه در مسابقات آسیایی عملکرد خوبی داشته است از روحیه بالایی برخوردار است و امسال هم برای کسب قهرمانی همه تلاش خود را می‌کند ولی ما هم باید خودمان را نشان دهیم و بازی خوبی را مقابل این تیم داشته باشیم.

وی تصریح کرد: تیم تأسیسات در خانه خود بازی خواهد کرد و هواداران این تیم هم با حمایت‌های که از این تیم خواهند داشت کار را برای ما سخت‌تر خواهند کرد ولی با تمام این موارد ما باید بازی خوبی را نمایش دهیم و بتوانیم با کسب امتیاز جایگاه خود را بهتر کنیم.

عسگری گفت: تیم ما امسال برای حضور در جمع چهار تیم بالای جدول بسته‌شده است و باید مقابل حریفانمان با تمام قدرت بازی کنیم تا به هدفی که داریم برسیم و امیدوارم مقابل تأسیسات بازی خوب همراه با کسب نتیجه را داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :