دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون گفت: بازی سخت و مهمی را در پیش داریم ولی با آنالیزی که از تیم دبیری داشتیم همه تلاش خود را خواهیم کرد تا مقابل این تیم به برتری برسیم.

به گزارش تبریزمن،علیرضا صمیمی دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد بازی با دبیری اظهار داشت: بازی سخت و مهمی را در پیش داریم ولی با آنالیزی که از تیم دبیری داشتیم همه تلاش خود را خواهیم کرد تا مقابل این تیم به برتری برسیم.

وی افزود: همه بازی های لیگ سه امتیازدارند و مهم نیست برای ما مقابل کدام تیم قرار می‌گیریم و باید در هر بازی برای کسب سه امتیاز به میدان برویم و بتوانیم بازی خوب همراه با نتیجه خوب را کسب کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون گفت:تیم در شرایط بسیار خوبی قراردارد و تمریناتی که داشتیم این امیدواری است بتوانیم تیم دبیری را شکست دهیم و یک بازیکن دیگر هم به تیم ما اضافه‌شده است که می‌تواند کمک بسیاری برای ما کند.

وی تصریح کرد: ما عزتی را در مقابل دبیری نداریم و تیم دبیری هم یکی از بازیکنان خوب خود را هم در بازی مقابل ما نخواهد داشت و شرایط هر دو تیم به یک حالت است .

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون تاکید کرد: با تلاشی که مربیان تیم برای تیم می‌کشند امیدوارم در بازی‌ها بتوانیم با کسب نتایج خوب و قابل‌قبول جواب زحمت مربیان را بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: حمایت هواداران از تیم ما بسیار عالی است و در بازی اول هم نشان دادند می‌توانند با تشویق‌های خود به تیم ما روحیه بدهند و در بازی با دبیری هم امیدوارم از تیم ما حمایت کنند .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :