بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: همه بازی‌های لیگ سخت است ولی ما با برنامه‌ریزی جلو می‌رویم و تلاش خواهیم کرد با تمرکز کافی به هدف‌هایی که داریم برسیم و امسال مقام قهرمانی را کسب کنیم.

به گزارش تبریزمن، حسین طیبی بازیکن ملی‌پوش تیم فوتسال مس سونگون در مقابل دبیری اولین بازی خود را به نمایش گذاشت در گفت‌وگو با تبریز من در مورد بازی دبیری و وضعیت تیم اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را نمایش دادیم و ما موفق شدیم به هدفی که داشتیم برسیم و به امتیاز بازی را کسب کنیم ولی تیم دبیری هم از تیم‌های خوب لیگ است و بازی بسیار خوبی را مقابل ما داشت ولی ما بهتر از دبیری بودیم.

وی افزود: بازی سختی را داشتیم و این انتظار هم بود که مقابل دبیری بازی سختی را داشته باشیم ولی بااین‌وجود بچه‌ها همه تلاش خودشان را کردند تا به پیروزی برسیم .

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: امسال تیم ما برای کسب مقام قهرمانی همه تلاش خود را خواهد کرد و با توجه به انگیزه و توان بازیکنان و کادر فنی این امید است که امسال موفق شویم قهرمانی را به دست آوریم.

طیبی گفت: تیم مس امسال از بازیکنان خوب و کادر فنی بسیار سطح بالایی برخوردار است و در مقابل تیم دبیری هم نشان دادیم ازتیم های سرسخت لیگ هستیم و به هدفی که داریم خواهیم رسید.

وی تصریح کرد: همه بازی‌های لیگ سخت است و ما با برنامه‌ریزی جلو می‌رویم و تلاش خواهیم کرد با تمرکز کافی به هدف‌های که داریم برسیم و امسال نتایج خوب همراه با کسب مقام قهرمانی را کسب کنیم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون تأکید کرد: هواداران ما مقابل دبیری حمایت بسیار خوبی را داشتنند و تیم ما را تا لحظه آخر تشویق کردند که از همه آن‌ها نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های بعد نیز در کنار تیم ما باشند و ما را حمایت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :