سرمربی گسترش فولاد گفت:در این فرصتی که لیگ تعطیل می شود، هماهنگ تر می شویم.

به گزارش تبریزمن،  فراز کمالوند در نشست خبری بعد از دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: در هر صورت ما زیاد یار گرفتیم و ناهماهنگ هستیم. به ویژه در جلوی زمین هنوز هماهنگ نیستیم. بازیکنانی مثل شیمبا، خلعتبری و… در جلوی زمین هستند. در این فرصتی که لیگ تعطیل می شود، هماهنگ تر می شویم.

وی در پاسخ به این سوال که مقابل هواداران سپاهان گفته بود که دیگر به اصفهان نمی آید، عنوان کرد: آنجا یک بی اخلاقی انجام شد. من داشتم صحبت می کردم که جلوی رختکن یک نفر فیلمبردای می کرد و کار غیراخلاقی می کرد. یک جایی هست که من در کنفرانس حرف می زنم و یک دفعه در یک محفل خصوصی. البته من آن حرف را زدم، عصبانی بودم. سپاهان تیم قابل احترامی هست و من عذرخواهی می کنم. درست نیست که هر حرفی پخش شود. این فرصتی که می دهند مربیان بروند و به کنفرانس بیایند، برای همین است.

کمالوند در ادامه خاطرنشان کرد: هدف گذاری ما کسب سهمیه است.

وی درباره نیمکت نشینی خلعتبری گفت: تشخیص من این بود که از اول بازی نکند. ما یک خانواده هستیم و بهتر است در این باره حرف نزنیم. در این چند ماهی که نزد ما بوده، مشکلی نداشته است. به من گفت این بطری هم که من ۵، ۶ بار زدم زمین به خاطر موقعیت هایی بود که از دست دادیم که یک صحنه از آن را گرفتند.

کمالوند در پایان گفت: به هر حال بازی پرفشار و خوبی بود. نتیجه عادلانه و درست بود. نیمه اول ما بهتر بودیم و نیمه دوم ذوب اهن بهتر از ما بود. ما مشکل بدنی هم جدا از ناهماهنگی داریم. از این تعطیلات استقبال می کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :