استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که با تمام توان حامی ورزش استان هستیم، گفت: حمایت از مجموعه ورزش و جوانان استان را وظیفه خود می‌دانیم، اما هرگز در امور تخصصی این مجموعه دخالت نخواهیم کرد.

به گزارش تبریزمن، دکتر اسماعیل جبارزاده در دیدار مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، با تاکید بر این که مدیریت ورزش باید از سیاست جدا باشد، افزود: تمام تلاش ما از لحظه ورود به استان در این راستا بوده و خوشبختانه امروز موفق شده‌ایم.

وی با بیان این که شان یک کار حرفه‌ای به دور از این است که سیاسیون برای آن تعیین تکلیف کنند، افزود: ما با تمام توان حامی ورزش استان هستیم و مسایل آن را پیگیری کرده‌ایم، اما هرگز در ماموریت‌های تخصصی اداره کل ورزش و جوانان دخالت نکرده‌ایم هرچند هزینه این کار را نیز داده‌ایم.

جبارزاده تاکید کرد: برد و باخت تیم‌های ورزشی متعلق به مجموعه خود ورزش است و ما هیچ وقت موفقیت‌های ورزشی را به نفع خود مصادره نکرده‌ایم، اما در مشکلات در کنار مجموعه ورزش استان هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به اجرای پروژه هیتینگ و بازسازی چمن استادیوم ورزشی یادگار امام تبریز که از مصوبات سفر رییس جمهور به استان است، گفت: متعهد به اتمام این پروژه در موعد مقرر هستیم.

وی تاکید کرد: این اطمینان به پیمانکار پروژه داده شود که مطالبات او به طور کامل پرداخت خواهد شد و نباید پروژه به خاطر مسایل مالی متوقف شود.

جبارزاده همچنین از هماهنگی‌های لازم برای واردات محموله چمن استادیوم یادگار امام به کشور خبر داد و گفت: هیچ مانعی در این زمینه پیش‌بینی نمی‌شود.

وی همچنین با اشاره به ایرادهای فنی کارشناسان وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری مسابقات تیم‌های تبریزی در استادیوم تختی تبریز، گفت: بازسازی این استادیوم پس از اجرای پروژه بازسازی چمن استادیوم یادگار امام در دستور کار قرار می‌گیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :