محمد ابراهیمی، یکی از ستاره های بی چون و چرای فصل گذشته رقابت های لیگ برتر بود که برای درخشش در فصل آینده مسابقات به تیم تراکتورسازی بازگشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: با به ثمر رساندن یازده گل، محمد ابراهیمی یکی از عوامل اصلی نتیجه گیری خوب تیم گسترش فولاد در فصل گذشته بود که با ضربات سه امتیازی خود، در بازی های زیادی به کمک تیمش آمد. به ثمر رساندن ۵ گل در دو هفته مقابل تیم های راه آهن و ذوب آهن اوج کار او بود که باعث شد بار دیگر توجه هواداران تراکتور به عملکرد او جلب شود.

زمزمه هایی نیز از پیشنهادات سایر تیم ها، همچون سرخابی های پایتخت برای این بازیکن به گوش می رسید اما F14 تراکتوری ها سرانجام تصمیم گرفت که به خانه برگردد و این بار با انگیزه ، اعتماد به نفس و تجربه بیشتری پیراهن تیم محبوب خود را به تن کند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به کارنامه محمد ابراهیمی در دوران حرفه ای فوتبالش…

1889482

مشخصات:

نام: محمد ابراهیمی

سن: ۳۱

محل تولد: کازرون – ایران

پست: هافبک

پیش زمینه:

بازیکنی که با تیم پیام مخابرات شیراز شروع کرد، از اوایل حضور تراکتور در لیگ برتر به این تیم پیوست و با سرعت و تکنیک بالای خود هواداران فوتبال آذربایجان را به وجد آورد. در ۴ فصل اول حضورش در تراکتور در اکثر بازی ها به صورت ثابت حضور داشت اما کم کم با افت آمار گلزنی اش، تعداد بازی هایش هم برای تیم کاهش یافت.

در نهایت وارد دوران افت شد به دیگر تیم فوتبال آذربایجان، گسترش فولاد پیوست. در فصل اول حضور در این تیم هم تنها ۲ گل به ثمر رساند اما فصل گذشته عملکرد خود را بهبود بخشید و با ۱۱ گل زده در جمع بهترین بازیکنان لیگ قرار گرفت.

ارسال ۵ پاس گل و گرفتن ۳ پنالتی کارنامه ابراهیمی در فصل گذشته را پربار تر از گذشته می کند.

01100934

استایل بازی:

محمد ابراهیمی بازیکنی سریع، با تکنیک و شوت زن می باشد که می تواند با استفاده از هر سه ی این ویژگی ها برای هر تیمی دردسرساز شود. نفوذ های او از کناره توام با گلزنی، گرفتن پنالتی یا خطاهای پشت محوطه جریمه و ایجاد موقعیت می باشد که فصل گذشته تیم گسترش فولاد امتیازات فراوانی از این طریق بدست آورد.

ضربه ایستگاهی ابراهیمی مقابل پرسپولیس که یکی از زیباترین گل های فصل نیز به شمار می آید، نشان داد که f14 در زدن اینگونه ضربات نیز تبحر خاصی دارد.

نمی توان بازیکن خاصی را با سبک بازی شبیه به ابراهیمی معرفی کرد اما از نظر فیزیک بدنی، تکنیک و سرعت بالا می توان امیدعالیشاه و غلامرضا رضایی را اندکی مشابه با محمد ابراهیمی دانست.

فصل گذشته بازیکنانی چون سروش رفیعی و شاهین ثاقبی در پست هافبک کناری برای تراکتور بازی کردند که از نظر تکنیک وضعیت خوبی داشتند (به خصوص سروش رفیعی) اما از سرعت و قدرت شوت زنی کمتری نسبت به محمد ابراهیمی برخوردار بودند.

امسال نیز به احتمال زیاد محمد ابراهیمی و سروش رفیعی انتخاب های اول امیرقلعه نوعی برای بازی در کناره ها خواهند بود که هر دوی این بازیکنان از بهترین ها در پست خودشان هستند و می توانند با تغییر جای خود در طول بازی، بازیکنان حریف را حسابی گیچ و سردرگم کنند.

photo_2016-06-25_14-47-17

چه گفته است؟

” من پیشنهادهای خوبی از تیم های لیگ برتری مثل استقلال و پرسپولیس داشتم اما چون تراکتورسازی را دوست داشتم و دوست دارم، می خواستم به این تیم برگردم. آرزو داشتم دوباره نزد هواداران تراکتورسازی باشم و با توجه به اینکه در تبریز راحت هستم، خوشحالم که با باشگاه به توافق رسیدم و بار دیگر پیراهن تیم محبوبم را برتن خواهم کرد.

بابت برگشتنم به تراکتورسازی بسیار خوشحال هستم. نمی دانم چطور احساسم را توصیف کنم. من دوران بسیار خوبی در تراکتورسازی داشتم وهواداران این تیم نیز همواره به من لطف داشتند. امیدوارم بتوانم با انجام بازی های خوب، پاسخ محبت هایشان را بدهم.

پوشیدن پیراهن تراکتورسازی همیشه برایم افتخار بوده است. در این چند روز هواداران با کامنت هایشان در اینستاگرام حسابی شرمنده ام کردند. امیدوارم سربلندشان کنم.”

پیش بینی:

امسال در تراکتورسازی بازیکنان محبوب زیادی گردهم آمده اند و مطمئنا از نظر بازیکنان جذب شده به تیم، سردار آجرلو برای هواداران تیم عملکردی رویایی به ثبت رسانده است.

چهره هایی مثل مهدی کیانی، سینا عشوری، محمد ایرانپوریان و محمدرضا اخباری که از فصل گذشته در ترکیب تیم حضور داشتند و دارند و چهره های جدید همچون لوسیانو ادینهو، جاسم کرار و محمد ابراهیمی که در فصل نقل و انتقالات تابستانی به ترکیب تیم اضافه شدند.

گردهم آمدن این ستاره ها که از نظر استعداد و توانمندی در سطح بالایی قرار دارند و مورد حمایت واقع شدنشان از طرف هواداران، مطمئنا تیمی رویایی تشکیل خواهد داد که همه ستاره هایش توان درخشش خواهند داشت.

محمد ابراهیمی نیز به عنوان بازیکنی که کاملا با جو فوتبال تبریز آشنایی داشته و نیز توانسته خود را در فصل گذشته به هواداران اثبات کند، این بار با انگیزه و اعتماد بنفس بیشتری پیراهن تراکتور را خواهد پوشید تا حضور در این تیم را برای حداقل سه چهار فصل آینده و مرز ۳۵ سالگی تضمین کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :