شرایط این روزهای تراکتورسازی متفاوت تر از هر زمان دیگری است و فقط می توان این را گفت که این تیم محبوب آذربایجان وضعیت خوبی ندارد و رویاهای هواداران تراکتور برای فصل بعد درحال خزان شدن است؛ آن هم در بهار و آغاز کار!

تبریزمن، سرویس ورزشی؛ تراژدی تراکتورسازی این روزها غمناک تر از همیشه است، هر دم از این باغ بری می رسد؛ از نیامدن سرمربی به تبریز و رفتن بازیکنان بزرگ گرفته تا تمدید قرارداد بازیکنان فعلی با مبالغ نجومی.

همه و همه دست به دست هم داده تا نگرانی های هواداران تراکتورسازی بیشتر از قبل شود. ولی واقعا چه شد که تراکتور به این حال رو روز رسید که حالا مدیران این باشگاه برای تکمیل نفرات تیم درمانده شده اند.

روزها به سرعت درحال گذر است و تمام تیم ها خود را برای فصل جدید لیگ برتر آماده می کنند و این درحالیست که تراکتور هم درحال از دست دادن زمان است و هم بازیکنان بزرگی از این تیم جدا می شوند.

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی روز گذشته در صفحه شخصی خود از هواداران تراکتورسازی خداحافظی کرد و نوشت که “امیدوارم قدردان شما هواداران باشند” جمله ای که بدون شک به مدیران این باشگاه برمی گردد و طعنه ای به آقایان است که واقعا قدردان این هواداران نیستند چراکه اگر بودند الان شرایط به گونه ای نبود که یک بازیکن درجه چندم که روزی آرزوی نیمکت نشینی تراکتور را داشت اکنون برای تمدید قرارداد رقم های نجومی درخواست می کند.

شرایط برای تراکتورسازی در این فصل سخت تر و متفاوت تر از هر زمان دیگری است و هنوز خبری از سرمربی این تیم نیست و گل محمدی فقط یک مصاحبه از راه دور با سایت تراکتورسازی انجام داده و گفته که با حمایت هواداران محرومیت را به یک فرصت طلایی تبدیل می کنیم!

باید منتظر بود و دید که آقای گل محمدی دقیقا چه کاری می خواهد انجام دهد و از این فرصت! استفاده کند. آیا وی می خواهد همچون دیدار برابر چین در نیمه نهایی جام ملت های اسیا ۲۰۰۴ چیپ بزند و گل نکند یا فکر دیگری در سر دارد البته اینها در شرایطی است که وی با تراکتور بماند و به تبریز بیاید نه از راه دور از فرصت ها استفاده کند!!

حالا که شرایط بدین گونه است و مدیران تراکتورسازی هم دست روی دست گذاشته اند و حتی وضعیت مالکیت این تیم را مشخص نکرده اند باید منتظر خبرهای بدتر از این نیز از تراکتورسازی بود. امیدواریم مدیران و بازیکنان و سرمربی این تیم با احساسات هواداران میلیونی تراکتور بازی نکنند و برای موفقیت این تیم همه تلاش کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :