به گزارش تبریزمن، داوود فعال، مربی دروازه بان های تیم گسترش فولاد تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: همانطور که اطلاع دارید، برای برپایی اردویی به تهران آمده ایم. بدنسازی و کارهای هوازی در دستور کار قرار داده شده است. همچنین در این اردو دو بازی دوستانه داشتیم که خدا را شکر توانستیم تا حدی به خواسته های خود در این بازی ها برسیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان بسیار خوب، با تجربه و با انگیزه ای به تیم جذب شده اند، در تلاش هستیم بتوانیم با بالا رفتن هماهنگی بین بازیکنان بتوانیم امسال نتایج خوبی در حد و اندازه های باشگاه و استان کسب کنیم.

فعال در خصوص پیوستن به گسترش فولاد اظهار داشت: قبلا در تیم های پایه این باشگاه انجام وظیفه کرده ام و سپس در تیم های شهرداری، مس سونگون و ماشین سازی نیز به عنوان مربی دروازه بان ها حضور داشتم. آقای کمالوند نیز از گذشته از من شناخت داشتند و در ادامه امسال نیز وی و همچنین باشگاه قبول کردند تا دوباره به گسترش فولاد بازگردم.

وی در خصوص دروازه بان های این تیم گفت: داوود نوشی صوفیانی بازیکن اهل تبریز که انگیزه بسیار بالایی برای دروازه بانی دارد به همراه دروازه بان بلغاری تیم با یکدیگر در حال رقابت هستند تا بتوانند در ترکیب اصلی قرار گیرند. همچنین رضا جبارنژاد زیر ۲۳ سال به عنوان دروازه بان سوم در تیم حضور دارد. این دروازه بان جوان و آینده دار تیم نیز در رقابت است تا بتواند توانایی های خود را نشان دهد.

دروازه بان های تیم گسترش فولاد در خصوص اینکه کدامیک از سه دروازه بان در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت بیان کرد: همانطور که گفتم رقابت سالمی در بین این سه بوجود آمده است ولی در نهایت هر کدام که بتواند نظر آقای کمالوند را به خود جلب کند می تواند در ترکیب اصلی حضور داشته باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :