هفتمین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی، به میزبانی شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، در این جلسه که با حضور اعضای ستاد دهه فجر تشکیل یافت، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز، ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه، به تشریح برنامه ها و طرح های شهرداری تبریز برای گرامی داشت ایام الله دهه فجر پرداخت و گفت: شهرداری تبریز به عنوان نهادی خدمتگذاردر حوزه برنامه های فرهنگی و اجتماعی ، اهمیت ویژه ای برای برنامه های این دهه قائل شده و از دوماه پیش به تدوین ویژه برنامه های دهه مبارک فجر پرداخته است.

حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: بیش از ۴۰۰ عنوان برنامه از سوی شهرداری تبریز برای این ایام در نظر گرفته شده که تعدادی از آن ها در حال اجرا هستند و مابقی نیز در روزهای آتی، به مرحله اجرا درخواهندآمد.

وی بر پخش جنگ های شادی ویژه این ایام از شبکه جهانی سحراشاره کرد و تصریح نمود:  از تعداد ۷۹ جنگ شادی که برای شهروندان محترم و مجموعه کارکنان شهرداری در نظر گرفته شده، ۴۲برنامه از شبکه جهانی سحر پخش می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز تاکید کرد که سیاست های شهرداری در برنامه های امسال، به جای اجرای برنامه های کلان، بر روی محله محوری متمرکز شده است و عمده هدف این سیاست نیز، بر اساس جلب مشارکت شهروندان بوده است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد شهرداری تبریز با اجرای برنامه های تدارک دیده شده برای دهه مبارک فجر، در ارتقای نشاط عمومی شهروندان و تبین ارزش های انقلابی برای شهروندان و بهویژه نسل چهارم انقلاب، عملکردی قابل‌قبول از خود ارائه دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :