سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریزگفت: با توجه به این‌که سال قبل تیم ما تمرین‌های خود را زودتر از سایر تیم ها شروع کرده بود نتایج خوبی را کسب کردیم.

به گزارش تبریزمن ، عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم  اظهار داشت: بازیکنان مدنظر خود را جذب کرده‌ایم و در ادامه هم با جذب چند بازیکن کار خود را در نقل و انتقالات به پایان خواهیم رساند تا با شروع تمرینات آماده مسابقات لیگ شویم.

وی افزود: با توجه به این‌که سال قبل تیم ما تمرینات خود را زودتر از سایر تیم ها شروع کرده بود نتایج خوبی را کسب کردیم و زود شروع کردن تمرینات برای تیم ما بسیار مفید واقع شد و یکی از اصلی‌ترین عامل موفقیت تیم ما شروع زودهنگام ما بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: امسال با توجه به این‌که توقع مردم از تیم ما بالا رفته است کار سختی را در پیش داریم ولی امیدوارم تیم خوب و قدرتمندی را راهی لیگ کنیم و بتوانیم نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم.

وی تصریح کرد: تیم ما فصل گذشته باوجود همه مشکلات نتایج  قابل قبولی را کسب کرد و مقام سوم لیگ را به دست آوریم ولی مسئولان هیچ‌گونه حمایتی از تیم ما نکردند که امیدوارم امسال مسئولان نگاه ویژه‌ی به والیبال داشته باشند.

بناکار گفت: از مدیرعامل باشگاه به خاطر حمایت‌های که از والیبال می‌کنند تشکر می‌کنم و امیدوارم بقیه مسئولان نیز حمایت‌های خود را بیشتر کنند تا تیم خوبی از راهی مسابقات کنیم.

وی تأکید کرد: تلاش می‌کنیم به‌زودی تمرینات خود را شروع کنیم و به‌ احتمال فراوان اگر مشکل خاصی پیش نیاید از هفته آینده تمرینات را شروع خواهیم کرد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :