به گزارش تبریزمن، بعد از اینکه خبرهای زیادی در مورد جدایی کامدار جوان و بومی از تراکتورسازان منتشر شد و خود این بازیکن هم از عدم تمایل باشگاه به ادامه همکاری با وی و تلاشش برای گرفتن رضایت نامه سخن به میان آورد، امروز یکی از سایت های خبری پایتخت نشین در خبری کوتاهی از در دسترس نبودن احمد کامدار و بلاک شدن هوادارانش در اینستاگرام خبر داد.

این سایت در خبری گفته بود که کامدار بعد از اخرین حضور در باشگاه تراکتورسازی دیگر در دسترس نیست و خبری از وی نمی باشد ولی خبرنگار تبریزمن در تماس با این بازیکن بومی توانست با وی صحبت کوتاهی داشته باشد.

کامدارتصویری از خبر غیر موثق سایت پایتخت نشین

 

آنچه که معلوم است کامدار کاملا در دسترس است و هر روز هم در شهر تبریز و در محله خودش دیده میشود.بعد از جلسه چند روز قبل با مدیران باشگاه هم وی قرار شده روز شنبه دوباره در باشگاه حضور یافته و درباره گرفتن رضایت نامه اش جلسه ای داشته باشد.

همچنین در مورد بلاک شدن هواداران وی در اینستاگرام هم باید گفت که اکانت اینستاگرامی احمد کامدار نزدیک به شش ماه است مه غیر فعال می باشد و این موضوعی به مسائل اخیر ربطی ندارد.

گفته میشود کامدار این روزها بخاطر لیالی قدر به باشگاه نرفته و میخواهد بعد از اتمام شب های عزاداری و سوگواری بدنبال کارهایش باشد.

بالاخره تبریزمن وظیفه خود میدانست تا بعد از انتشار خبر سایت پایتخت نشین که از سوی برخی دوستان تبریزی پشتیبانی میشود به شفاف سازی ماجرا از ایجاد جو بیخود در مورد این بازیکن بومی و باشگاه بپردازد.

اخبار جدید در مورد مذاکرات احمد کامدار و باشگاه تراکتورسازی در روزهای آتی منتشر خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :