به گزارش تبریزمن، تراکتوری ها که به نظر هنوز در شوک اتفاقات پایان فصل گذشته هستند، در ۴ بازی قبلی موفق به گلزنی نشده اند و آخرین گل آنها مربوط به مسابقه مقابل راه‌آهن است که در دقیقه ۲۰ توسط سروش رفیعی به گل رسیده اند.

تراکتور در هفته های قبلی نتایج خوبی به دست نیاورده. آنها بعد از تساوی با راه‌آهن، یک بر صفر مغلوب پدیده شده اند، با استقلال‌خوزستان به تساوی بدون گل رضایت داده اند و این نتیجه را در بازی سپاهان تکرار کرده اند و حالا نوبت به بازی پرسپولیس است که یک شکست خانگی را برای آنها به ارمغان آورده است.

تراکتور در ۷ هفته گذشته تنها در دو بازی موفق به گلزنی شده اند؛ یکی مقابل راه‌آهن و ۳ گل مقابل گسترش.

شاگردان تونی اولیویرا، در هفت بازی تنها هفت امتیاز کسب کرده اند و به گفته اکثر کارشناس ها ضعیف ترین نتیجه سرخ ها در لیگ برتر می باشد.

برای آخرین بار در هفته دوم مسابقات لیگ اول حرفه ای در آبانماه سال ۱۳۸۰ بود که پرسپولیس برابر تیم تراکتورسازی در شهر تبریز برنده شد.

از آن پس تراکتورسازی به لیگ دسته اول سقوط کرد و تنها در سال ۱۳۸۸ بود که این تیم به لیگ‌برتر برگشت. طی ۶ سالی که تراکتورسازی در سالیان گذشته و در مسابقات لیگ‌برتر حضور داشته، در تبریز ۵ بار پرسپولیس را برده و یک بار در بازی هایش برابر پرسپولیس مساوی کرده است. نکته جالب اینکه در ۶ بازی برگزار شده در تهران هم تراکتورسازی صاحب ۳ برد و ۳ باخت شده است.

پرسپولیس با برد امروز که می‌ توانست با نتیجه پرگل تری هم رقم بخورد، طلسم ۱۴ ساله تبریز را شکست. کاری که مربیانی مثل دنیزلی، یحیی گل‌محمدی، علی دایی، حمید استیلی، حمید درخشان و … موفق به انجام آن نشده بودند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :