به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز، ایوب جعفری عضو هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز، در خصوص انتخاب نادر دست نشان به عنوان سرمربی این تیم گفت: هفته گذشته جلسه هیئت مدیره برگزار شد، با توجه به گزینه های مدیرعامل باشگاه، اولویت مدیریت و هیئت مدیره رسول خطیبی بود تا وی به عنوان سرمربی بومی انتخاب شود. در کنار خطیبی نیز سه گزینه دیگر هم داشتیم. با توجه به اینکه مذاکرات با آقای خطیبی به طول انجامید و این مذاکرات به نتیجه نرسید و با توجه به اینکه هیئت مدیره به آقای اکبرزاده گفته بودند که در صورت عدم به توافق رسیدن با آقای خطیبی با گزینه دوم مذاکره کنند، مدیریت باشگاه نیز با آقای نادر دست نشان مذاکرات را آغاز کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه همانند سال گذشته تمام تصمیمات باشگاه در هیئت مدیره گرفته می شد، آقای اکبرزاده نیز نتایج مذاکرات خود را به هیئت مدیره گفتند و بر همین اساس نیز قرارداد با آقای دست نشان که به عنوان یکی از مربیان خوب و کارنامه دار فوتبال کشور است امضاء شد.

جعفری اظهار داشت: ماشین سازی بدون برنامه بود و ثبات نداشت، هواداران این تیم نیز نگران این موضوع بودند. به همین لیل با حمایت های شهرداری کلانشهر تبریز، این تیم جان دوباره گرفت.خوشبختانه آقای عیسی اکبرزاده نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه برنامه ریزی و سازماندهی خوبی انجام داده اند و از عملکرد وی در سال گذشته نیز راضی هستیم. فقط اسم ماشین سازی باقی مانده بود ولی هم اکنون دفتر کار داشته و هویت جدیدی به خود گرفته است.

وی در خصوص شایعات و حواشی در خصوص دسته یکی شدن ماشین سازی توضیح داد: ما در جلسه هیئت مدیره از زبان آقای اکبرزاده شنیدیم که ماشین سازی سال آینده در دسته یک بازی خواهد کرد.در این جلسه مدیریت باشگاه تماسی با آقای سهرابی گرفتند و شنیدیم که آقای سهرابی در تلفن به آقای اکبرزاده گفتد طبق مصوبه ای که صورت گرفته است، حضور ماشین سازی به جای شهرداری در دسته یک قطعی شده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز گفت: در همان جلسه آقای دکتر کوشافر رئیس هیئت مدیره باشگاه مطرح کرد که قبل از عید مصوب کردیم که در صورتی که شهرداری در دسته یک باقی بماند ماشین سازی به جای این تیم دسته یکی شود. در جلسه شورای ورزش شهرداری، برای تیم ماشین سازی در دسته یک بودجه تعیین شده است، این موضوع نیز معلوم می کند که دسته یکی شدن ماشین سازی صحت دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :