همایش بزرگ ائتلاف «اعتدالیون اصلاح طلب» با حضور سران در مجتمع ورزشی خانواده، واقع در الهیه برگزار خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، لیست مورد حمایت فعالان فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، سازمان های مردم نهاد و ورزشکاران تحت ائتلافی با عنوان ” اعتدالیون اصلاح طلب ” معرفی شده و روز گذشته با تائید فرمانداری تبریز به رسمیت شناخته شد.

همایش بزرگ این ائتلاف روز چهارشنبه، پنجم اسفندماه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در مجتمع ورزشی خانواده، واقع در الهیه با حضور سران اصلاحات استان، مسئولین شهری، ورزشکاران، هنرمندان، بازرگانان،صاحبان صنایع و اعضای ۴۸ سازمان مردم نهاد برگزار خواهد شد.

لیست انتخاباتی ائتلاف ” اعتدالیون اصلاح طلب ” با شکستن مرزبندی های موجود در زمینه اصلاح طلبی و اصول گرایی، با نگاهی اعتدال گرایانه و با رویکردی منطقه ای و با لحاظ حساسیت ها و دغدغه های آحاد مختلف جامعه تهیه شده است.

300x100

این لیست مورد حمایت زعما و بزرگان تبریز، سازمان های مردم نهاد، ورزشکاران و فعالان فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می باشد.

از جمله اهداف مطرح شده برای تشکیل این ائتلاف، راه یابی نمایندگانی معتدل، عقلانی، اصلاح طلب، توسعه گرا و کارآمد به مجلس شورای اسلامی در جهت ایجاد مجلسی کارآمد و دارای تعامل مناسب با مردم، دولت و نظام بین الملل می باشد.

گفتنی است ائتلاف “اعتدالیون اصلاح طلب” با ترکیب مسعود پزشکیان، سعید نیکوخصلت، زهرا ساعی، علیرضا منادی، میر هادی قره سید رومیانی و میرعلی اصغر الموسوی معرفی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :