۱۶۴ نامزد مجلس دهم در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو قوانین و مقررات مربوط به تبلیغات انتخاباتی را مرور کردند.

به گزارش تبریزمن، داوطلب های دارای صلاحیت این حوزه انتخابیه عصریکشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری تبریز گرد هم آمدند و مخاطب سخنرانان مختلفی از هیات اجرایی، هیات نظارت و دستگاه قضایی قرارگرفتند.

فرماندار تبریز دراین همایش گفت: شرکت انتخابات حق اعطایی دولت و نظام به مردم نیست بلکه حق مردم است که در سایه تشکیل دولت مردم سالاری دینی به ارمغان آمده است.

رحیم شهرتی فر ضمن تشکر از احساس مسئولیت داوطلب ها در ورود به عرصه انتخابات، افزود: جمع قابل توجهی دراین حوزه انتخابیه تایید صلاحیت شدند و رقابت سالم قانونی درانتخابات هفتم اسفند قابل پیش بینی است.

وی ضمن تشریح برخی از قوانین تبلیغات انتخاباتی گفت: هیات های اجرایی این استان ازهماهنگی و همکاری تنگاتنگ با هیات نظارت برخوردار است و دقت لازم را در برگزاری انتخابات دارد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: در اجرا و نظارت بر انتخابات هیچ دخالتی نداریم اما با تشکیل ستاد پیگیری و پیشگیری از جرائم انتخاباتی به دنبال این دو امر مهم هستیم.

بابک محبوب حاج علیلو افزود: نامزدهای انتخابات مجلس دهم با پایبندی به قانون از پیگیری جرائم انتخاباتی دراین استان جلوگیری کنند تا سوابق درخشان آنان برای انتخابات های آتی نیز حفظ شود.

رئیس هیات نظارت برانتخابات آذربایجان شرقی نیز گفت: داوطلب های مجلس دهم در حوزه انتخابیه تبریز در مهلت قانونی تبلیغات ضمن تبیین دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، در بین مردم امید ایجاد کنند.

عباسعلی اسدی افزود: نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با برنامه وارد تبلیغات انتخابتی شوند و حق همدیگر را رعایت کنند.
حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو دارای شش کرسی در مجلس شورای اسلامی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :