به گزارش تبریزمن، به نقل از سایت اداره کل ورزش و جوانان استان،همایش پیاده روی خانوادگی بمناسیت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و گرامیداشت ۲۱۲شهید شهرستان جلفا با حضور پرشور شهروندان و گردشگران در منطقه آزاد ارس برگزار شد.

این همایش با حضور ۵۰ هزار نفر از علاقمندان به ورزش در حاشیه رود ارس و طبیعت بکر این منطقه در مسیر سایت گردشگری ارس برگزار شد.

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ارس با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ، مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ، مدیرعامل و معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، نماینده مردم مرند و جلفا، فرماندار شهرستان جلفا، فرماندهان نظامی و انتظامی ناحیه جلفا، اعضای شورای شهر و جمع کثیری از ورزش کاران عرصه های مختلف و هنرمندان مطرح کشور از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شد و با اجرای برنامه های شاد و مفرح و اهدای جوایز نفیس به پایان رسید.

در این مراسم بمناسبت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی ، مراسم و آیین ورزش باستانی با مرشدی اصغر سفیدی برگزار شد.

در این همایش ورزشکاران رشته های مختلف از جمله رزمی کاران رشته های تکواندو و کونگ فوتوآ، دوچرخه سواران و بدلکاران، ژیمناستیک کاران، طناب بازان،ورزشکاران رشته پهلوانی زورخانه ای و پاراگلایدر سواران و اجرای زنده هنرمندان صنایع دستی فضای محل برگزاری آئین اختتام در پارک کوهستان ارس را پرشور و مهیج کرده بودند.

لازم بذکر است در آئین اختتام این همایش به قید قرعه از بین دارندگان برگه های قرعه کشی پنج کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، ۱۰۶ بسته ورزشی و ۱۰۰ دستگاه دوچرخه اهداء شد.

این همایش بصورت مستقیم از شبکه های سه سیما و در قالب برنامه صبح و نشاط و شبکه استانی سیمای سهند پخش شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :